מריאן ויליאמסון: הבדלים בין גרסאות בדף

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
נוספו 21 בתים ,  לפני 10 שנים
ויקיזציה
מ (קישורים חיצוניים)
(ויקיזציה)
'''[[w:מריאן ויליאמסון|מריאן''' (באנגלית: ויליאמסון]]'''Marianne Williamson''')‏ (8 ביולי, 1952), היא סופרת ואקטיביסטית רוחנית.
 
== מתוך ספריה ==
=== ציטוטים מ"בחזרה לאהבה, הרהורים על עקרונות '"הקורס בניסים'בנסים", (1992) ===
* "הפחד העמוק ביותר שלנו הוא לא שמא אנחנו חלשים מדי. הפחד העמוק ביותר שלנו הוא שאנחנו בעלי עוצמה שמעל לכל שיעור. זה האור שבנו לא האפלה שבתוכנו שמפחיד אותנו יותר מכלמכול. אנחנו שואלים את עצמנו, איזה זכות יש לי להיות מבריק, יפהפה, מוכשר ואהוב? למען האמת, איזה זכות יש לכם לא להיות? אתם ילדיו של אלהיםאלוהים. כשאתם בוחרים לשחק בקטן אתם לא משרתים את העולם. אין שום דבר נאור בצמצום האישיות שלנו כדי שאחרים לא ירגישו חסרי ביטחון. נולדנו כדי לממש את הקסם האלוהי הגלום בנו. הוא לא גלום רק בחלק מאיתנו, כל אחד מאתנו נושא את הקסם הזה בתוכו. כאשר אנחנו נותנים לאור הפנימי שלנו לזרוח אנחנו מעניקים, בלי מודע, רשות לאחרים לעשות כמונו. כשאנחנו משתחררים מהפחדים שלנו, הנוכחות שלנו משחררת אחרים."
** ציטטה זו יוחסה בטעות ל[[נלסון מנדלה]]. ויליאמסון התייחסה לאי הבנה זו באומרה, "לפני מספר שנים, פסקה זו מתוך 'בחזרה לאהבה' החלה לצוץ בכל מקום, כשהיא מיוחסת לנאום ההכתרה של נלסון מנדלה בשנת 1994. מחמיא ככל שיהיה לו היה הנשיא מנדלה מצטט את דבריי, למעשה הוא לא עשה כך. אין לי מושג מהיכן הגיע הסיפור הזה, אך אני מוחמאת שציטטה זו משמעותית כל כך עבור אנשים רבים."
 
* [http://www.marianne.com/ האתר של מריאן ויליאמסון] {{אנגלית}}
* [http://www.aetw.org/mandela.htm הציטטה המפורסמת, שנלסון מנדלה מעולם לא אמר] {{אנגלית}}
* [http://simania.co.il/authorDetails.php?itemId=7600 ספרים של מריאן ויליאמסון], אתרבאתר סימניה
 
{{פוטנציאל}}
 
{{מיון רגיל: ויליאמסון, מריאן}}
[[קטגוריה:סופרים אמריקאים]]
 
[[en:Marianne Williamson]]
[[bs:Marianne Williamson]]

תפריט ניווט