הבדלים בין גרסאות בדף "ציפי שביט"

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
נוספו 428 בתים ,  לפני 6 שנים
ויקיזציה
(ויקיזציה)
[[קובץ:Tsippi Shavit.jpg|ממוזער|200px|ציפי שביט]]
'''[[w:ציפי שביט|ציפי שביט]]''' (נולדה ב-1ב־1 באפריל 1947) היא, שחקנית ובדרנית [[ישראל|ישראלית]]. במשך שנים רבות הייתה אחת מכוכבות הילדים הבולטות בישראל.
 
* "אני חושבת שיש כוכבים מקסימים לילדים, [[w:רינת גבאי|רינת גבאי]] נורא מתוקה, [[w:יובל המבולבל|יובל המבולבל]] עושה עבודה נפלאה ודץו[[w:אורנה ומשה דץ|דץ ודצה]] מקסימים. את מי שהילדים רואים בטלוויזיה, הם אוהבים. כל אמן שעושה את עבודתו בלב שלם ומלא, זה בסדר גמור מבחינתי." ~ ציפי שביט על כוכבי הילדים של שנות האלפיים (שטוטלנדאילנה א.שטוטלנד, [http://www.nrg.co.il/online/17/ART2/393/123.html '''"כוכב שביט: ציפי שביט סבתא לארבעה נכדים"'''], אתרבאתר NRGnrg, תאריך{{כ}} 11.8. באוגוסט 2012)
* "אל תשכח שלספר בדיחה ליד [[ספי ריבלין]] ובראבאו[[שלמה בראבא|בראבא]] זה לא כזה פשוט. זה המעמד ויש גם התרגשות גדולה. אנשים חושבים שזה נורא פשוט לספר בדיחה, אבל לספר בדיחה טובה זה עסק די מסובך. נכון, ספ'קי?" ~ על העיקרון של כיצד לספר בדיחה (יוני בינרט י., [http://www.nrg.co.il/online/47/ART2/242/271.html '''גדולי הדור וחבורתם: ראיון עם שלמה בראבא, ציפי שביט וספי ריבלין'''], אתרבאתר NRGnrg, תאריך{{כ}} 23.5. במאי 2011)
* "העברתי לעצמי כל מיני תרחישים כאלו ואחרים: האם הוא ייראה לי כמו שהוא נראה, האם נוכל לדבר כמו פעם, האם אני אחבק אותו, האם אני אספר לו איך אני הולכת בפארק ואנשים שואלים כל הזמן איך הוא ומה שלומו, ושאוהבים אותו. האם אספר לו שאני רוצה לאפות לו עוגת תפוחי עץ בלי סוכר, כי יש לו סוכרת ואולי זה יחמם אותו. אולי הידיעה שלא כולם שפטו אותו, שזה לא גזר דין כל כך מוחלט, תחמם את ליבולבו. אולי הוא יראה בזה סוג של שיעור ואולי מהמקום הזה הוא כן יצליח לקום ולחזור להיות דודו אחר. רציתי להגיד לו שאולי הוא ישוחרר ויהיה אצלי בראש השנה, ושאולי לא ישפטו אותו כל כך קשה. אבל גם לא הספקתי וגם הוא היה כל כך נחוש והנה הכלהכול אבוד, ואנחנו מדברים עליו בעבר. אני זוכרת אותך דודינק'ה, באהבה." ~ ציפי שביט בריאיון מה הייתה אומרת לדודול[[דודו טופז]] עת נעצר בחשד למעשים פליליים וטרם התאבדותו (יוני פרת י., [http://www.mako.co.il/entertainment-celebs/local/Article-5e16c8fc0f63321004.htm '''"אני זוכרת אותך דודינק'ה, באהבה"'''], אתרבאתר MAKOmako, תאריך{{כ}} 20.8. באוגוסט 2009)
 
{{מיון רגיל:שביט, ציפי}}
* "אל תשכח שלספר בדיחה ליד ספי ריבלין ובראבא זה לא כזה פשוט. זה המעמד ויש גם התרגשות גדולה. אנשים חושבים שזה נורא פשוט לספר בדיחה, אבל לספר בדיחה טובה זה עסק די מסובך. נכון, ספ'קי?" ~ על העיקרון של כיצד לספר בדיחה (בינרט י., [http://www.nrg.co.il/online/47/ART2/242/271.html '''גדולי הדור וחבורתם: ראיון עם שלמה בראבא, ציפי שביט וספי ריבלין'''], אתר NRG, תאריך 23.5.2011)
[[קטגוריה:שחקנים ישראלים]]
 
[[קטגוריה:מנחי טלוויזיה ישראלים]]
* "העברתי לעצמי כל מיני תרחישים כאלו ואחרים: האם הוא ייראה לי כמו שהוא נראה, האם נוכל לדבר כמו פעם, האם אני אחבק אותו, האם אני אספר לו איך אני הולכת בפארק ואנשים שואלים כל הזמן איך הוא ומה שלומו, ושאוהבים אותו. האם אספר לו שאני רוצה לאפות לו עוגת תפוחי עץ בלי סוכר, כי יש לו סוכרת ואולי זה יחמם אותו. אולי הידיעה שלא כולם שפטו אותו, שזה לא גזר דין כל כך מוחלט, תחמם את ליבו. אולי הוא יראה בזה סוג של שיעור ואולי מהמקום הזה הוא כן יצליח לקום ולחזור להיות דודו אחר. רציתי להגיד לו שאולי הוא ישוחרר ויהיה אצלי בראש השנה, ושאולי לא ישפטו אותו כל כך קשה. אבל גם לא הספקתי וגם הוא היה כל כך נחוש והנה הכל אבוד, ואנחנו מדברים עליו בעבר. אני זוכרת אותך דודינק'ה, באהבה" ~ ציפי שביט בריאיון מה הייתה אומרת לדודו טופז עת נעצר בחשד למעשים פליליים וטרם התאבדותו (פרת י., [http://www.mako.co.il/entertainment-celebs/local/Article-5e16c8fc0f63321004.htm '''"אני זוכרת אותך דודינק'ה, באהבה"'''], אתר MAKO, תאריך 20.8.2009)
[[קטגוריה:בדרנים ישראלים]]
[[קטגוריה:זמרים ישראלים]]

תפריט ניווט