הבדלים בין גרסאות בדף "דודו טופז"

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
נוספו 772 בתים ,  לפני 6 שנים
* "בשבילנו הוא תמיד היה ותמיד יהיה 'הראשון בבידור' ו'מלך הרייטינג'. וזה לא משנה איך אחרים רואים אותו. על כל עשר שנים של טוב, נתינה והקרבה, היה חודש אחד שהוא היה קצת אחר. לעולם לא אצדיק את מעשיו, אבל גם לעולם לא אתבייש ולא אפחד להגיד שאבא שלי היה דודו טופז." ~ בנו הבכור של טופז, דניאל, מספיד את אביו בהלוויה, 21 באוגוסט 2009 [http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3765209,00.html]
* "זה מאוד מרגש ונוגע לנו ללב וחבל שאבא לא פה כדי לשמוע את זה. אם הוא היה יודע לפני שזה מה שיהיה, הוא היה נשאר פה. הוא לא היה עושה מה שהוא עשה. זה היה החלום שלו תמיד, מאז ומעולם. אנחנו יודעים שמה שמאוד פגע בו בשנת 2000 בטקס פרסי מסך הזהב, היה ש'כוכב נולד' זכתה בתוכנית העשור ולא הוא. אני זוכר שהייתי אתו באולפן ואני זוכר עד כמה הוא נפגע. הזכייה הזו היא בעיני אפילו יותר חזקה. היא מגיעה לו גם באופן אישי, ולא רק בזכות מה שהוא עשה בטלוויזיה. אחרי ששמעתי את זה ממש הלכתי ברחוב ואמרתי תודה לכל מי שבחר וחושב כמונו, שהוא איש העשור" ~ בנו של דודו טופז מצר על כך שאביו לא זכה להגיע למעמד של איש העשור לשנת 2009 (אברבך ל.א., [http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/943/927.html '''"דודו טופז: איש העשור בטלוויזיה. ראיון עם בנו"'''], אתר NRG, תאריך 18.9.2009)
* "אבא לא פנה לפוליטיקאים ולא לעשירון לעליון. הוא דיבר אל האנשים עם הלב. הוא עשה דברים טובים גם מחוץ לטלוויזיה. היה לו לב טוב. את הטוב שלו הוא לא עשה רק בשביל הרייטינג. במהלך השבעה גילינו עוד המון מקרים של מעשים שלו שלא ידענו כשהוא היה חי. הוא תרם מיליוני שקלים לאנשים בלי שידענו ~ בנו של דודו טופז על צדדים פחות ידועים באביו (אברבך ל.א., [http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/943/927.html '''"דודו טופז: איש העשור בטלוויזיה. ראיון עם בנו"'''], אתר NRG, תאריך 18.9.2009)
* "החברים דאגו. זה היה קשה מדי בשביל להמשיך ולהגיד 'מחר זה ישתנה'. כנראה אי אפשר היה לחיות ככה. לא רק לאדם כמוהו, שביקר בפסגות האולימפוס. לכל אדם זה מזעזע. העונש, הצער, מצבו הבריאותי, הימים הארוכים, לעמוד מול ילדיו, הכל היה כל כך קשה ועובדה שהוא לא עמד בזה. זה גורל נורא שהוא חרץ לעצמו. יהי זכרו ברוך" ~ ציפי שביט סופדת לדוד טופז עם היוודע דבר התאבדותו (בראןם ע. & נתנזון ק., [http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3764561,00.html '''"זה גורל נורא שהוא חרץ לעצמו"'''], אתר YNET, תאריך 20.08.2014)
 
1,654

עריכות

תפריט ניווט