הבדלים בין גרסאות בדף "דודו טופז"

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
הוסרו 15 בתים ,  לפני 5 שנים
מ
הגהה
מ (הגהה)
* "אפשר 500 איים בחצי שקל"?-שואל קופאית במקדונלד'ס במערכון בהופעה חיה
 
== מתוך הופעות ==
'''=== להיות ישראלי / דודו טופז''' ===
 
* "ללכת לים גם באמצע החורף, להגיד אהלן ולטפוח על עורף, לשיר בציבור את 'נגן חלילי', זה בשבילי – להיות ישראלי!"
* <br />
* "לצעוק על נהג ברמזור, ופתאום לגלות ששירתתם ביחד, ואז להגיד – מה נשמע אח שלי, זה בשבילי – להיות ישראלי!"
 
* "לקנות רכב שטח יקר ויומרני, לנסוע אתו רק בכביש עירוני, להגיד - עשו לי מחיר בשבילי, זה בעיני - להיות ישראלי!"
'''להיות ישראלי / דודו טופז'''
* "לקטר - בעיתון שם כולם שקרנים, ואחרי זה לקנות ארבעה עיתונים, לקרוא ולומר - זה ממש גועלי, זה בשבילי - להיות ישראלי! "
 
* "ללכתלתקוע ליםבלאפה גםסלט באמצעחומוס החורף,גמבה להגידפלאפל אהלןשווארמה ולטפוחביצה עלוגם עורףעמבה, לשירואז בציבורלבקש אתדיאט 'נגןקולה חלילי'בשבילי, זה בשביליבעיני - להיות ישראלי! "
* "להטיף - טלוויזיה זה שורש כל רע, אבל להכיר בעל פה כל סדרה, לראות ת'חיוב רק באופן שלילי, זה בשבילי - להיות ישראלי!"
 
לצעוק* על"להגיד נהג ברמזור,כל ופתאוםהדוסים לגלותהאלה ששירתתם ביחדזוועה, ואזאבל להגידלנשק -ת'מזוזה ביציאה, להיות מהחילוני נשמע אחמסורתי שליבכללי, זה בשבילי - להיות ישראלי!"
* "לעמוד בצפירת זכרון עם דמעה, להיות מאושר כשהכנרת מלאה, ואז להגיד - המדינה לא בשבילי! זה בעיני - להיות ישראלי!"
 
לקנות רכב שטח יקר ויומרני, לנסוע אתו רק בכביש עירוני, להגיד - עשו לי מחיר בשבילי, זה בעיני - להיות ישראלי!
 
לקטר - בעיתון שם כולם שקרנים, ואחרי זה לקנות ארבעה עיתונים, לקרוא ולומר - זה ממש גועלי, זה בשבילי - להיות ישראלי!
 
לתקוע בלאפה סלט חומוס גמבה פלאפל שווארמה ביצה וגם עמבה, ואז לבקש דיאט קולה בשבילי, זה בעיני להיות ישראלי!
 
להטיף - טלוויזיה זה שורש כל רע, אבל להכיר בעל פה כל סדרה, לראות ת'חיוב רק באופן שלילי, זה בשבילי - להיות ישראלי!
 
להגיד - כל הדוסים האלה - זוועה, אבל לנשק ת'מזוזה ביציאה, להיות חילוני - מסורתי בכללי, זה בשבילי - להיות ישראלי!
 
לעמוד בצפירת זכרון עם דמעה, להיות מאושר כשהכנרת מלאה, ואז להגיד - המדינה לא בשבילי! זה בעיני - להיות ישראלי!"
 
[http://www.planetnana.co.il/s_dragon/israel/dodo.htm מקור]
 
===פליטת פה===
* "הודיעו כרגע... מס הנסיעות הועלה כרגע מ־100$ ל־700$. כולם שמעו?! אף אחד לא זז! כולם נשארים במקומות! התרגלו! מה אכפת להם?! אנשים מבסוטים! גם מחייכים! למה?! רגילים... כל בוקר מכניסים פה איזה זפטה, איזה מס, איזה היטל, מגבילים את הייבוא, ואנשים התרגלו! מבסוטים! חלק מהעניין! אתה פותח רדיו בשעה 8 בבוקר, ואין מס חדש – אתה חושב שהרדיו מקולקל!{{ש}} על כל דבר בארץ אתה משלם מס! על כל דבר! זה שאתם פה עכשיו יש לזה מס! זה שאני פה – יש על זה מס! אתה עובד – מס הכנסה; מוציא כסף – מס ערך מוסף (מע"מ); קונה נכס – מס רכוש; מוכר נכס – מס שבח; יש לך עסק – מס מעסיקים; מישהו מת לך – מס עיזבון; יש מלחמה – מלווה מלחמה מרצון (יש להם גם שמות יפים... תנסו לא לרצות...); יש שלום – מס שלום הגליל (תשלם בשביל השלום אל תשכח); אתה אומר 'אוף הלחצתם אותי עם המסים האלה... אני אצא קצת להתאוורר' – מס נסיעות; אתה אומר 'לא רוצה עניין, אני אשב בבית מול הטלוויזיה' – אגרה! מכל כיוון – זפטה! ואנשים התרגלו! מבסוטים! מזוכיסטיים נהיו! מה קורה היום? מה היום בא? כיף של יום! קיבלתי שתי זפטות היום ואני יוצא לעבודה בכיף!{{ש}} בארצות אחרות הממשלות לא היו מעיזות להפיל על אנשים כאלה דברים! בארצות הברית, תארו לכם שהיו מעלים להם את החלב בשני סנט, אנשים יפסיקו לקנות, תהיה שביתת קונים! במצרים ניסו להעלות להם את מחיר האורז או הפול בכמה גרושים, אנשים יצאו לרחוב והפגינו! פה... אנשים כלום, לא אכפת להם! מה שמענין זה 'איך אני דואג לכיס שלי – בוא נראה איך אני דופק אותם יותר ממה שהם דופקים אותי; הם הכניסו לי הבוקר – יש לי תרגיל התחמקות!' אתם חושבים שאני מדבר שטויות?! אני אתן לכם דוגמה: מחר בבוקר יעלו את מחירי הדלק ב־200%, מישהו ייצא לרחובות לצעוק?! שום דבר! מה שיקרה, 12 בלילה אנשים ירוצו לתחנת דלק! 'הכנסתי עוד 2 ליטר במחיר הישן! דפקתי אותם! יש עוף קפוא? בלהה! מילאתי את המקרר!' זה לא איך שחיים – זה איך שמסתדרים!{{ש}} כולם רמאים! מלמעלה עד למטה! ושלא תרגישו עם זה לא נוח! שיש חוקים כאלה (עושה עם היד תנועה של סללום), אם אתה רוצה ללכת ככה (עושה תנועה של קו ישר), תיכנס עם הראש בקיר! (עושה תנועה של אגרוף)" ~ ([http://www.youtube.com/watch?v=AxOFMwsHXug '''"דודו טופז - פליטת פה - מיסים"'''], מתוך ערוץ ה־YouTube של Alon Kendler)
 
* "קודם כלכול שאני לא אשחק פה צבוע או צנוע: אני אוהב להיות מפורסם. אוהב. אמן שיגיד לכם שהוא לא שמח שהוא מפורסם הוא רמאי. כל החיים הוא עובד כדי להתפרסם. אבל מה אתה צריך לעבור תמורת זה שאתה מפורסם..."
* <br />
"הודיעו כרגע...מס הנסיעות הועלה כרגע מ-100$ ל-700$. כולם שמעו?! אף אחד לא זז! כולם נשארים במקומות! התרגלו! מה אכפת להם?! אנשים מבסוטים! גם מחייכים! למה?! רגילים...כל בוקר מכניסים פה איזה זפטה, איזה מס, איזה היטל, מגבילים את הייבוא, ואנשים התרגלו! מבסוטים! חלק מהעניין! אתה פותח רדיו בשעה 8 בבוקר, ואין מס חדש - אתה חושב שהרדיו מקולקל!...
 
על כל דבר בארץ אתה משלם מס! על כל דבר! זה שאתם פה עכשיו יש לזה מס! זה שאני פה - יש על זה מס! אתה עובד - מס הכנסה; מוציא כסף - מס ערך מוסף (מע"מ); קונה נכס - מס רכוש; מוכר נכס - מס שבח; יש לך עסק - מס מעסיקים; משהו מת לך - מס עיזבון; יש מלחמה - מלווה מלחמה מרצון (יש להם גם שמות יפים..תנסו לא לרצות...); יש שלום - מס שלום הגליל (תשלם בשביל השלום אל תשכח); אתה אומר 'אוף הלחצתם אותי עם המסים האלה..אני אצא קצת להתאוורר' - מס נסיעות; אתה אומר 'לא רוצה עניין, אני אשב בבית מול הטלוויזיה' - אגרה! מכל כיוון - זפטה! ואנשים התרגלו! מבסוטים! מזוכיסטיים נהיו! מה קורה היום? מה היום בא? כיף של יום! קיבלתי שתי זפטות היום ואני יוצא לעבודה בכיף!...
 
בארצות אחרות הממשלות לא היו מעיזות להפיל על אנשים כאלה דברים! בארה"ב, תארו לכם שהיו מעלים להם את החלב בשני סנט, אנשים יפסיקו לקנות, תהיה שביתת קונים! במצרים ניסו להעלות להם את מחיר האורז או הפול בכמה גרושים, אנשים יצאו לרחוב והפגינו! פה...אנשים כלום, לא אכפת להם! מה שמענין זה 'איך אני דואג לכיס שלי - בוא נראה איך אני דופק אותם יותר ממה שהם דופקים אותי; הם הכניסו לי הבוקר - יש לי תרגיל התחמקות!' אתם חושבים שאני מדבר שטויות?! אני אתן לכם דוגמא: מחר בבוקר יעלו את מחירי הדלק ב-200%, משהו ייצא לרחובות לצעוק?! שום דבר! מה שיקרה, 12 בלילה אנשים ירוצו לתחנת דלק! 'הכנסתי עוד 2 ליטר במחיר הישן! דפקתי אותם! (עושה תנועה של כאילו דופקים משהו עד הסוף) יש עוף קפוא? בלהה! מיליתי את המקרר!' זה לא איך שחיים - זה איך שמסתדרים!"....
 
כולם רמאים! מלמעלה עד למטה! ושלא תרגישו עם זה לא נוח! שיש חוקים כאלה (עושה עם היד תנועה של סללום), אם אתה רוצה ללכת ככה (עושה תנועה של קו ישר), תיכנס עם הראש בקיר! (עושה תנועה של אגרוף)"
 
([http://www.youtube.com/watch?v=AxOFMwsHXug '''"דודו טופז - פליטת פה - מיסים"'''], ערוץ היו-טיוב Alon Kendler, תאריך 31.07.2008)
* "קודם כל שאני לא אשחק פה צבוע או צנוע: אני אוהב להיות מפורסם. אוהב. אמן שיגיד לכם שהוא לא שמח שהוא מפורסם הוא רמאי. כל החיים הוא עובד כדי להתפרסם. אבל מה אתה צריך לעבור תמורת זה שאתה מפורסם..."
* "אחרי הכול אין מקום יותר טוב למות מאשר בארץ. בארץ מעריכים אותך הרבה יותר אחרי שאתה בתוך הקבר."
* "מה יש'ך מאורנג'דה, משה?!"
 
===בלי חשבון===
* "אנחנו במשפחה שלנו אוהבים בית מלונים. כל הבית שלנו מלא בדברים ממלון – למה זה אורגינל! סוכות, אבא צלצל למלון באילת והזמין חדר זוג עם ילד. אז אמרתי לו: אבא מה זה זוג עם ילד? משה, שימי ואילנית יישארו בבית? יהרסו לנו את הבית! הוריד לי כאפה! אמר לי מתי תצא לך הטיפשות מהראש ולתת לשכל להיכנס בפנים! הם כן יבואו אבל שימי לא בן אדם אז לא סופרים אותו, אילנית מרטיבה במיטה ולכן תישן על השטיח, ומשה יישן לו בסוכה! משה אמר: מה זה סוכה?! איך יבוא ה'רום סרוויס'?! אמרתי לו משה, מה יש לך מ'רום סרוויס'?!{{ש}} בשדה (התעופה) לקחנו אווירון. איך שעלה האווירון כאבו לי האוזניים, באה הדיילת נתנה לי מסטיק, כאב לי מאוד, לקחתי 10. מעל ירושלים אבא אמר איך שיורדים מהאווירון כל אחד ייקח את השולחן שלו, למה הטיסה עלתה לנו מספיק כסף! פתאום אילנית הייתה צריכה להקיא, לקחה שקית (הקאה) מה כתוב על זה 'ארקיע', אמא ראתה את זה הורידה לה כאפה! אמרה לה: את לא מתביישת?! שקית חדשה?! תקיאי ברצפה! גם אבא הוריד לה כאפה, אמר 'אמא צודקת'!{{ש}} הגענו למלון. בלובי, אמא לקחה מאפרה שמה בתיק, אני אומר לה 'אבל את לא מעשנת'! אמא אמרה לי: 'תשתוק! זה מתנה בשביל הבוס של אבא בעבודה. אתה בחיים לא תלמד להתנהג עם אנשים!'. אחרי זה רצינו להיכנס למעלית! כמה אנשים רצו לצאת, אבל אנחנו יותר חזקים מהם! לקחנו אותם קומה 6! במעלית כל אחד מאיתנו לחץ על כפתור אחר, רק משה לחץ על הכפתור של הפעמון אולי יבוא ה'רום סרוויס'?! אמרתי לו משה, מה יש לך מ'רום סרוויס'?!{{ש}} נכנסנו לחדר. אמא התחילה להתלהב! 'יחזאל, תראה איך הווילונות מתאימים לספה שלקחנו שנה שעברה ממלון (אחר...). התחלנו להתארגן בחדר. כל אחד חיבה את הדברים שלו. אבא חיבה את הכלי עבודה שהביא מתחת למיטה. אמא אמרה לו: 'יחזקאל, למה הבאת כלי עבודה?! כבר אי אפשר לפרק ברז בידיים?!' אבא אמר 'למה אנחנו ברברים?!'. התחלנו להסתובב בחדר! אילנית ראתה תמונות יפות! לקחה את כל התמונות והשאירה רק מסגרות למה יש לה לב טוב לאילנית! שימי רצה לקפוץ לבריכה מקומה 6 מהמרפסת, אבא אמר לו: 'שימי, אתה תייר או טייארה (מטוס נייר)?!'. משה צלצל ללובי של המלון ושאל אם יש 'רום סרוויס' 24 שעות ביממה או יותר... אבא אמר לו: משה מה יש לך אתה מ'רום סרוויס?!'. אחר כך הלכנו לארוחת ערב, ראינו אחד בלי בגדים, שאלנו מה זה?! אז הוא ענה אני ה'רום סרוויס'." ~ ([http://www.youtube.com/watch?v=fT6vpwHK1PY '''"מנחם זילברמן - משפחה במלון"'''], מתוך ערוץ ה־YouTube מערכונים ישראלים)
 
* <br />
"אנחנו במשפחה שלנו אוהבים בית מלונים. כל הבית שלנו מלא בדברים ממלון - למה זה אורגינל! סוכות, אבא צלצל למלון באילת והזמין חדר זוג עם ילד. אז אמרתי לו: אבא מה זה זוג עם ילד? משה, שימי ואילנית יישארו בבית? יהרסו לנו את הבית! הוריד לי כאפה! אמר לי מתי תצא לך הטיפשות מהראש ולתת לשכל להיכנס בפנים! הם כן יבואו אבל שימי לא בן אדם אז לא סופרים אותו, אילנית מרטיבה במיטה ולכן תישן על השטיח, ומשה יישן לו בסוכה! משה אמר: מה זה סוכה?! איך יבוא ה'רום סרוויס'?! אמרתי לו משה, מה יש לך מ'רום סרוויס'?!
 
בשדה (התעופה) לקחנו אווירון. איך שעלה האווירון כאבו לי האוזניים, באה הדיילת נתנה לי מסטיק, כאב לי מאוד, לקחתי 10. מעל ירושלים אבא אמר איך שיורדים מהאווירון כל אחד ייקח את השולחן שלו למה הטיסה עלתה לנו מספיק כסף! פתאום אילנית הייתה צריכה להקיא, לקחה שקית (הקאה) מה כתוב על זה (שם החברה), אמא ראתה את זה הורידה לה כאפה! אמרה לה: את לא מתביישת?! שקית חדשה?! תקיאי ברצפה! גם אבא הוריד לה כאפה, אמר 'אמא צודקת'!
 
הגענו למלון. בלובי, אמא לקחה מאפרה שמה בתיק, אני אומר לה 'אבל את לא מעשנת'! אמא אמרה לי: 'תשתוק! זה מתנה בשביל הבוס של אבא בעבודה. אתה בחיים לא תלמד להתנהג עם אנשים!'. אחרי זה רצינו להיכנס למעלית! כמה אנשים רצו לצאת, אבל אנחנו יותר חזקים מהם! לקחנו אותם קומה 6! במעלית כל אחד מאיתנו לחץ על כפתור אחר, רק משה לחץ על הכפתור של הפעמון אולי יבוא ה'רום סרוויס'?! אמרתי לו משה, מה יש לך מ'רום סרוויס'?!
 
נכנסנו לחדר. אמא התחילה להתלהב! 'יחזאל, תראה איך הוילונות מתאים לספה שלקחנו שנה שעברה ממלון (אחר...). התחלנו להתארגן בחדר. כל אחד חיבה את הדברים שלו. אבא חיבה את הכלי עבודה שהביא מתחת למיטה. אמא אמרה לו: 'יחזקאל, למה הבאת כלי עבודה?! כבר אי אפשר לפרק ברז בידיים?!' אבא אמר 'למה אנחנו ברברים?!'. התחלנו להסתובב בחדר! אילנית ראתה תמונות יפות! לקחה את כל התמונות והשאירה רק מסגרות למה יש לה לב טוב לאילנית! שימי רצה לקפוץ לבריכה מקומה 6 מהמרפסת, אבא אמר לו: 'שימי, אתה תייר או טייארה (מטוס נייר)?!'. משה צלצל ללובי של המלון ושאל אם יש 'רום סרוויס' 24 שעות ביממה או יותר... אבא אמר לו: משה מה יש לך אתה מ'רום סרוויס?!'. אח"כ הלכנו לארוחת ערב, ראינו אחד בלי בגדים, שאלנו מה זה?! אז הוא ענה אני ה'רום סרוויס'".
 
([http://www.youtube.com/watch?v=fT6vpwHK1PY '''"מנחם זילברמן - משפחה במלון"'''])
 
===צורה לנו===
{{להשלים}}
 
==תוכניות טלויזיהטלוויזיה==
* "אין לי זמן!"
* "אני משוגע!"
== קישורים חיצוניים ==
{{מיזמים|ויקיפדיה=דודו טופז|ויקישיתוף=Category:Dudu Topaz}}
 
{{פוטנציאל}}
 
{{מיון רגיל:טופז, דודו}}

תפריט ניווט