הבדלים בין גרסאות בדף "דודו טופז"

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
נוספו 2,089 בתים ,  לפני 5 שנים
מ (הגהה)
* "אבא לא פנה לפוליטיקאים ולא לעשירון לעליון. הוא דיבר אל האנשים עם הלב. הוא עשה דברים טובים גם מחוץ לטלוויזיה. היה לו לב טוב. את הטוב שלו הוא לא עשה רק בשביל הרייטינג. במהלך השבעה גילינו עוד המון מקרים של מעשים שלו שלא ידענו כשהוא היה חי. הוא תרם מיליוני שקלים לאנשים בלי שידענו ~ בנו של דודו טופז על הייחוד שבאביו ועל צדדים פחות ידועים באביו (אברבך ל.א., [http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/943/927.html '''"דודו טופז: איש העשור בטלוויזיה. ראיון עם בנו"'''], אתר NRG, תאריך 18.9.2009)
* "החברים דאגו. זה היה קשה מדי בשביל להמשיך ולהגיד 'מחר זה ישתנה'. כנראה אי אפשר היה לחיות ככה. לא רק לאדם כמוהו, שביקר בפסגות האולימפוס. לכל אדם זה מזעזע. העונש, הצער, מצבו הבריאותי, הימים הארוכים, לעמוד מול ילדיו, הכל היה כל כך קשה ועובדה שהוא לא עמד בזה. זה גורל נורא שהוא חרץ לעצמו. יהי זכרו ברוך" ~ ציפי שביט סופדת לדוד טופז עם היוודע דבר התאבדותו (בראןם ע. & נתנזון ק., [http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3764561,00.html '''"זה גורל נורא שהוא חרץ לעצמו"'''], אתר YNET, תאריך 20.08.2014)
 
* "אנחנו לא יודעים אם דודו באמת לא עמד בחוסר ההכרה מצד הקהל. הוא תמיד אמר שהקריירה שלו הייתה החיים שלו, אצלי עמדו האהבות שהיו לי לפני הבמה. הכרתי אותו מצוין, אפילו התחלנו באותו משרד אמרגנות וכתבנו קצת ביחד. הוא גמר את עצמו. הוא היה מפוצץ בסמים או-קיי? זה מקרה חריג שלא יודעים מה קרה לו באמת. הבנאדם התמוטט ולא יכול היה לשאת את העובדה שהוא לא יופיע יותר בטלוויזיה. אם הייתי חותכת לגמרי את עניין הזמרה אז לא היה קורה לי כלום. אני אומרת לך: אני, לאן שרציתי להגיע הגעתי הכי גבוה. הייתי ב'טונייט שואו' ועמדתי בסיזר פאלאס בלאס וגאס והופעתי מול 3,000 אנשים שלא יודעים מי אני והם מחאו לי כפיים בסוף. מיציתי את העולם הזה אז. המצב הכלכלי הוא סיפור אחר, אבל אני עשיתי את שלי. אין מה לדבר על דודו כי אף אחד לא יודע מה הייתה בדיוק השתלשלות הדברים, הפער בין מה שהיה באמת ובין מה שהוא הציג החוצה. אני יכולה להבין משבר, התמוטטות עצבים, אבל לעשות רשימת נקם, לאיים על חצי מדינה זה כבר סרט להוליווד. זה אחד למיליון. שמעתי על אנשים שנשברו בגלל מפלות כספיות, בגלל אהבות, אבל אף פעם לא שמעתי על סופרסטאר שבגלל שהפסיק לעשות סרטים הוא תלה את עצמו ולפני זה עשה את מה שעשה. זה מצב פסיכוטי לגמרי" ~ עדנה לב על דודו טופז (יעקב י., [http://www.nrg.co.il/online/47/ART2/166/312.html '''"אם תשוב: ראיון עם עדנה לב"'''], אתר NRG, תאריך 16.10.2010)
 
=== על התקשורת ===
1,654

עריכות

תפריט ניווט