פחד ותיעוב בלאס וגאס: הבדלים בין גרסאות בדף

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
אין תקציר עריכה
אין תקציר עריכה
*"אני רוצה שתבין, האיש ליד ההגה הוא העורך דין שלי הוא לא איזה טמבל שמצאתי ברחוב, הוא זר, אני חושב שהוא סמואי. אבל זה לא חשוב."
*"שכחתי מהבירה. רוצה?
-לא.
-ואתר?
-מה עם קצת אתר?
* "ישבנו במלון "בברלי הייטס" בחדר, וכמובן שתינו סינגפור סלינגים עם מסקלין, התחבאנו מהמציאות האכזרית של השנה המזופתת הזו, 1971."
* פקידת קבלה: "הסוויטה שלכם לא מוכנה עדיין. אבל מישהו מחפש אתכם"
* "תזדקק להרבה ייעוץ משפטי במהלך העניין, בתור העורך דין שלך, אני ממליץ לך שתשכיר מכונית מהירה בלי גג ותזדקק לקוקאין, טייפ למוזיקה מיוחדת, חולצות אקפולקו ותסתלק מלוס אנג'לס ל-48 שעות לפחות"
: "למה?! עוד לא עשינו כלום."
* "זה הורס לי את סוף השבוע.
* "תזמין לנו נעלי גולף! אחרת לעולם לא נצא מהמקום הזה חיים!"
-למה?
* "אחד הדברים שלמדתי אחרי שנים של התעסקות עם מסוממים, זה שאתה יכול להפנות גבך לבן אדם, אבל לעולם אל תפנה את גבך למסומם. במיוחד כשהוא מנפנף סכין ציידים ענקית מאחוריך."
-כי ברור לי שאיאלץ לבוא איתך. נצטרך להצטייד עד השיניים."
* "השפעת האתר ירדה. ה-LSD נעלם מזמן. אבל המסקלין פעל בעוצמה. בשעה הראשונה רק מחכים, מתישהו באמצע השעה השנייה אתה מתחיל לקלל את השרץ שרימה אותך, כי כלום לא קורה. ואז 'בום'."
* "אם שווה לעשות משהו, שווה לעשות אותו כמו שצריך"
* "המקום הזה הוא מה שכל העולם המגניב היה עושה בערבי שישי אם הנאצים היו מנצחים במלחמה. זה היה הרייך השישי."
* "זה החלום בפעולה"
* "מעטים הם האנשים שמבינים את הפסיכולוגיה שבהתעסקות עם שוטר תנועה."
* "איזו מין כתבה זו? "המינט ה-400", מירוץ אופנועי השטח המרהיב ביותר בהיסטוריה של הספורט המאורגן, אירוע נוצץ לכבוד איזה מיליונר"
* "הנה הוא הולך. אבטיפוס של ה'. מוטציה רבת עוצמה שלעולם לא הייתה מועמדת לייצור המוני. מוזרה מכדי לחיות, נדירה מכדי למות."
* ,"המסע שלנו היה שונה, הוא היה אמור להיות חיזוק של כל מה שנכון ואמיתי באופי הלאומי, הצדעה לאפשרויות הפנטסטיות של החיים בארץ הזו, אבל רק עבור אנשים בעלי כוח סבל. ואנחנו מלאים בזה. נכון?"
 
==ד"ר גונזו==
משתמש אלמוני

תפריט ניווט