הבדלים בין גרסאות בדף "דודו טופז"

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
נוספו 36 בתים ,  לפני 4 שנים
==נאמר עליו ==
* "רבות נאמר על טופז, לטוב ולרע, אולם על דבר אחד כולם הסכימו פה אחד: לאורך שנות ה-70 ועד ימיו האחרונים, טופז נחשב לאחד מאנשי התרבות והבידור התורמים והמשפיעים בישראל. טופז לא ניסה להתחכם מדי או להביא עימו משהו "אריסטוקרטי" למופעיו ותכניותיו, אלא הוא הגיע מהמקום הפשוט של האדם הפשוט ופנה לקהל הפשוט, הוא דיבר אל העם ולא אל המבקרים והקהל הוא זה שחיבק אותו והכתיר אותו, הוא גם זה ש'קבר' אותו בעת מעידתו" ~ על אופי הקריירה של דודו טופז (פטימר ד., [http://bidur.nana10.co.il/Article/?ArticleID=1149124 '''"לכבוד יום הולדת 69 של דודו טופז ז'ל: בואו להיזכר ב-5 הרגעים הכי בלתי נשכחים שלו על המסך"'''], אתר NANA10, תאריך 20.9.2015)
* "דודו הגיע לפיסגה ושרד שם זמן רב. האיש הספיק בתקופת חייו כמה וכמה תקופות חיים של אדם מן היישוב. התקדמות בעולם הבידור היא כמו עלייה בסולם הדרגות של יחידת עילית בצה"ל, זה דורש תעצומות נפש יוצאות דופן. רק יחידי סגולה מצליחים לשרוד את מסלול המכשולים הזה" ~ מתוך יומן גנוז של '''[[w:מנחם זילברמן|מנחם זילברמן]]''' ז"ל שהתגלה אחרי פטירתו ("המוישה הזה הוא אני", ישראל היום, תאריך 13.9.2015)
* "אנחנו לא יודעים אם דודו באמת לא עמד בחוסר ההכרה מצד הקהל. הוא תמיד אמר שהקריירה שלו הייתה החיים שלו, אצלי עמדו האהבות שהיו לי לפני הבמה. הכרתי אותו מצוין, אפילו התחלנו באותו משרד אמרגנות וכתבנו קצת ביחד. הוא גמר את עצמו. הוא היה מפוצץ בסמים או-קיי? זה מקרה חריג שלא יודעים מה קרה לו באמת. הבנאדם התמוטט ולא יכול היה לשאת את העובדה שהוא לא יופיע יותר בטלוויזיה. אם הייתי חותכת לגמרי את עניין הזמרה אז לא היה קורה לי כלום. אני אומרת לך: אני, לאן שרציתי להגיע הגעתי הכי גבוה. הייתי ב'טונייט שואו' ועמדתי בסיזר פאלאס בלאס וגאס והופעתי מול 3,000 אנשים שלא יודעים מי אני והם מחאו לי כפיים בסוף. מיציתי את העולם הזה אז. המצב הכלכלי הוא סיפור אחר, אבל אני עשיתי את שלי. אין מה לדבר על דודו כי אף אחד לא יודע מה הייתה בדיוק השתלשלות הדברים, הפער בין מה שהיה באמת ובין מה שהוא הציג החוצה. אני יכולה להבין משבר, התמוטטות עצבים, אבל לעשות רשימת נקם, לאיים על חצי מדינה זה כבר סרט להוליווד. זה אחד למיליון. שמעתי על אנשים שנשברו בגלל מפלות כספיות, בגלל אהבות, אבל אף פעם לא שמעתי על סופרסטאר שבגלל שהפסיק לעשות סרטים הוא תלה את עצמו ולפני זה עשה את מה שעשה. זה מצב פסיכוטי לגמרי" ~ '''[[w:עדנה לב|עדנה לב]]''' על דודו טופז (יעקב י., [http://www.nrg.co.il/online/47/ART2/166/312.html '''"אם תשוב: ראיון עם עדנה לב"'''], אתר NRG, תאריך 16.10.2010)
* "באתי לפה כי אני מבקש עליו חמלה. הייתי רוצה כי היד שתיתן את גזר הדין תופעל מהלב, לא פחות מהמוח." ~ מיקי גולדנברג, אחיו של טופז, בבית המשפט לפני דיון הארכת המעצר של טופז, 8 ביוני 2009 [http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1091112.html]
1,654

עריכות

תפריט ניווט