הבדלים בין גרסאות בדף "בנימין נתניהו"

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
* "נתניהו לא רק חוטף כשהוא לומד שיעור, הוא גם לומד. לא ברור אם אי פעם ציפה שבמסגרת הקדנציה שלו הוא ינהיג את מדינת ישראל במערכה ארוכה וקשה. בכל אופן, כבר עכשיו אפשר לומר עליו, כי הוא שונה ממנהיגי ישראל בעבר שהובילו את העם במלחמה. הוא מסוגל לעבור מה שנקרא תהליך של למידה אסטרטגית; הוא מסוגל לעבור שינויים בתוכו, לשנות כיוון, לדבוק במטרה ולהמשיך בהתמדה. צר לי לבשר לרעשנים השוחרים את רעתו: נתניהו העביר את ישראל דרך משברים קשים בחודשיים האחרונים ועבר בעצמו משברים קשים. ייתכן שאף עבר את המשבר הקשה במערכה. אפשר לשער, שמאז היום שבו חוסל (או לא) מוחמד דף ובמקביל התחדש ירי הרקטות והטילים בעוצמה רבה, נתניהו כבר אינו מחפש דרך יציאה מהמשבר המלחמתי; הוא רואה בו הזדמנות." ~ על נתניהו ו[[מבצע צוק איתן]] (אמנון לורד, [http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/611/482.html?hp=1&cat=479&loc=5 '''"למרות הביקורות נתניהו מנצח במלחמה"'''], באתר nrg,{{כ}} 25 באוגוסט 2014)
* "ראיתם את הדוגמן? שמעתם מה הדוגמן אמר?" ~ אריק שרון בהתייחסו לבנימין נתניהו (ניסים משעל, [http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4124103,00.html '''"אריאל שרון על בנימין נתניהו: הוא לא עומד בלחצים. ראיתי אותו בפרשת חאלד משעל. הוא התפרק לחלקים והיינו צריכים להרכיב אותו מחדש. הוא פשוט איבד את הצפון. ישבתי עם המלך חוסיין לילה שלם כדי לשחרר את אנשי המוסד שנעצרו"'''], אתר YNET, תאריך 1.10.2001)
* "הוא לא עומד בלחצים! ראיתי אותו בפרשת חאלד משעל. הוא התפרק לחלקים והיינו צריכים להרכיב אותו מחדש... הוא פשוט איבד את הצפון... ישבתי עם המלך חוסיין לילה שלם כדי לשחרר את אנשי המוסד שנעצרו..." ~ אריק שרון על התנהלותו של בנימין נתניהו ברגעי משבר (ניסים משעל, [http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4124103,00.html '''"אריאל שרון על בנימין נתניהו: הוא לא עומד בלחצים. ראיתי אותו בפרשת חאלד משעל. הוא התפרק לחלקים והיינו צריכים להרכיב אותו מחדש. הוא פשוט איבד את הצפון. ישבתי עם המלך חוסיין לילה שלם כדי לשחרר את אנשי המוסד שנעצרו"'''], אתר YNET, תאריך 1.10.2001)
* "נתניהו... יודע שהחיים הם מרתון; הוא כבר מזמן למד – זה לא נגמר, עד שזה נגמר." (חן קוטס-בר, [http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/824/245.html "ביבי החדש: מועמד דיגיטלי בעידן אנלוגי], באתר nrg,{{כ}} 13 בדצמבר 2008)
* "היידה ביבי!" ~ לאחר שזכה ב[[W:הבחירות לכנסת הארבע עשרה ולראשות הממשלה|בחירות לראשות הממשלה]], בבוקרו של 30 במאי 1996
1,654

עריכות

תפריט ניווט