שרון קנת: הבדלים בין גרסאות בדף

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
נוספו 60 בתים ,  לפני שנה
מ
הגהה
(עריכה)
מ (הגהה)
{{מפריד}}
 
* "גדלתי בבית חם ואוהב, וטסנו הרבה לחו"ל בזכות עבודתו של אבא. מגיל צעיר ראיתי עולם והייתי ב[[ארצות הברית]], מדינות רבות באירופה ובמזרח: תאילנד, הונג־קונג. הנסיעות בעולם לימדו אותי הרבה על תרבויות ואנשים והשיעור הגדול מבחינתי הוא שלמדתי להעריך מה שיש לנו כאן."
* "הייתי תלמידה טובה אבל יותר מאשר בלימודים השקעתי בהדרכה בתנועתב[[w:תנועת הצופים|תנועת הצופים]]. שנה אחת הדרכתי את להקת השבט ושנתיים את כיתות ז' ו־ט'. במקביל התנדבתי במועדון נוער של צעירים מאתיופיה וזה היה בשבילי טבעי לעסוק בהדרכה גם בצבא."
* "יש תמיד שאיפה להתקדם ולהגיע הכי גבוה שאפשר, אף אחד לא מאחל לעצמו להישאר במקום. אם אגיע לפריים טיים אעשה זאת כי זה מה שידרוש התפקיד, לא בשביל החשיפה, מה שמעניין אותי זו ה[[עבודה]] עצמה."
* "בחברה שלנו אנשים נורא אוהבים לתייג ומתקשים לפרגן. צריך לפתח איזשהו חוסן ולדעת שאני נמצאת איפה שאני בזכות עצמי, אף אחד לא עשה לי הנחה. אני וכל אחת אחרת שנמצאת בתפקיד כזה, שאנשים עלולים לזלזל בה, חייבת להזכיר לעצמה שהרווחתי את המקום שלי ביושר."
* "[[אישה|נשים]] [[יופי|יפות]] מקבלות הרבה תגובות כל החיים, לא רק במקום עבודה. זה גם עניין של מה שאת משדרת. אם את משדרת נגישות ואת לא מייחסת לעצמך חשיבות מיוחדת בגלל מראה חיצוני אז גם אחרים לא יתייחסו אלייך ככה."
 
{{מיון רגיל:קנת, שרון}}

תפריט ניווט