דונלד טראמפ: הבדלים בין גרסאות בדף

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
נוספו 1,254 בתים ,  לפני שנה
מ (שוחזר מעריכות של 2A00:A040:187:8390:E033:67AA:53D8:39B1 (שיחה) לעריכה האחרונה של קליאו)
תגית: שחזור
* "{הוא...} הנשיא הראשון בימי חיי שלא מנסה לאחד את האומה האמריקנית - הוא אפילו לא מעמיד פנים שהוא מנסה. במקום זאת, הוא מנסה לפלג אותנו". -[[W:| ג'יימס מאטיס]]
*"טקס החתימה על [[W:הסכמי אברהם|הסכמי אברהם]] הוא אחד השיאים במנהיגותו של הנשיא טראמפ... ההסכמים הם הישג עצום עבור כל הצדדים ומייצרים תחושה של תקווה ואופטימיות באזור." ~ [[W:ג'ארד קושנר|ג'ארד קושנר]] [https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001342711 (מקור])
* "הנה מלאו ימי השבעה על לכתו של הנשיא טראמפ. אני הייתי באבל, ועדיין אני עצוב ומודאג מאוד. את ההגנה שנתן לישראל האיש המוזר הזה, איש לא נתן בעבר. ארבע שנים שהאיראנים הרגישו איך שאנחנו מרגישים תמיד. רדופים.{{ש}}מה לא עשה בשבילנו זה, הפליא מכות מדויקות ומתוחכמות בכל אויבינו, ועל הדרך שכנע אויבים ותיקים שתמו ימי עוינותם, אפשר להתקדם.{{ש}} דונלד היה איש שקשה לאהוב. הוא דיבר הרבה שטויות, פגע באנשים שלא לצורך... הכל נכון, אבל לי זה לא משנה מה דמותו של השליח שנשלח להגן על עם ישראל, ועליי בתוכו. משונות דרכי הבורא. אני גם לא יודע איך היה המלך הפרסי כורש לבני עמו ולסובביו. העיקר, וכך הוא ייזכר, שהוא האיש שאִפשר את שיבת ציון מבבל לפני כ־2,500 שנה. השאר מים מתחת לגשר." ~ {{ו|אברי גלעד}} [https://www.israelhayom.co.il/article/819361 (מקור])
 
{{נשיאי ארצות הברית}}
 
209

עריכות

תפריט ניווט