הבדלים בין גרסאות בדף "רודף העפיפונים"

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
אין שינוי בגודל ,  לפני 12 שנים
תיקון שגיאת כתיב
(תיקון שגיאת כתיב)
* "היינו ליד אגם גארגה, אתה, אני, אבא, אגא סאהיב, רחים חאן ועוד אלפי אנשים אחרים... היה חם והשמש זרחה, והאגם היה צלול כמו ראי. אבל אף אחד לא שחה, כי אמרו שמפלצת הגיעה לאגם שהיא שוחה בקרקעית ומחכה... אז כולם פחדו להיכנס למים, ופתאום אתה מעיף את הנעליים שלך מהרגליים, אמיר אגא, ומוריד את החולצה. 'אין שום מפלצת', אתה אומר, 'אני אראה לכם, לכולכם'. ולפני שמישהו מספיק לעצור בעדך, אתה צולל למים ומתחיל לשחות לעומק. אני יוצא אחריך ואנחנו שוחים... כולם צועקים, 'תצאו! תצאו!' אבל אנחנו פשוט שוחים במים הקרים. אנחנו מגיעים לאמצע האגם ומפסיקים לשחות. אנחנו מסתובבים לכיוון החוף ומנופפים לאנשים. הם נראים קטנים כמו נמלים, אבל אנחנו שומעים אותם מוחאים כפיים, עכשיו הם רואים. אין שום מפלצת, רק מים".
* "... עכשיו אני הולך לתפוס בשבילך את העפיפון הכחול, אמר. הוא שמט את הסליל ופתח במרוצה... 'חסן!', קראתי, 'תחזור איתו!'... הוא קיער את שתיו כפות ידיו סביב פיו. 'בשבילך, אלף פעם ויותר!'. אמר. ואז חייך את חיוך החסן שלו ונעלם מעבר לפינה. הפעם הבאה שראיתי אותו מחייך שוב חיוך משוחרר כזה, הייתה מקץ עשרים ושש שנים, בתצלום פולארויד דהוי".
* "אתה יודע שחסן ואתה ינקתם מאותו שד? ידעת את זה, אמיר אגא? סאקינה, זה היה שמה. היא הייתה האזארית בהיר עור וכחולת עיניים מבאמיאן, והיא שרה לכם שיירשירי חתונות ישנים. אומרים שיש אחווה בין אנשים שינקו מאותו שד. ידעת את זה?".
* "'כואב להגיד את זה' אמר במשיכת כתפיים. 'אבל מוטב להיפגע מהאמת מאשר להתנחם בשקר'"
===מעשה האונס===
משתמש אלמוני

תפריט ניווט

מרחבי שם

גרסאות שפה

עוד