פחד ותיעוב בלאס וגאס: הבדלים בין גרסאות בדף

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
מ
(←‏עריכת ההקדמה: עדכון מוויקיפדיה)
 
==ראול דיוק==
* "היינו בברסטו בקצה המדבר כשהסמים החלו להשפיע. אני זוכר שאמרתי משהו כמו יש לי סחרחורת אולי כדאי שאתה תנהג. פתאום נשמע רעם אדיר והשמים התמלאו במה שנראה כמו עטלפי ענק שצווחו ועטו על המכונית. "
* "אין בעולם דבר יותר חסר ישע, חסר אחריות ומושחת מאדם השקוע בטריפ על אתר וידעתי שנגיע לחומר המסריח הזה במוקדם או במאוחר."
* "הרשימה: 75 טבליות מסקלין, 5 שקיות של אסיד באבקה, מלחיה מלאה קוקאין, כדורי מרץ מכל הצבעים, בקבוק טקילה, בקבוק רום, ארגז בירה, חצי ליטר אתר גולמי ו-24 מעוררי תשוקה."
* "הרשימה:
75 טבליות מסקלין, 5 שקיות של אסיד באבקה, מלחיה מלאה קוקאין, כדורי מרץ מכל הצבעים, בקבוק טקילה, בקבוק רום, ארגז בירה, חצי ליטר אתר גולמי ו-24 מעוררי תשוקה.
* "אנחנו לא יכולים לעצור כאן! זו ארץ עטלפים!"
* "רוצה בירה?" <br />
(: טרמפיסט): "לא תודה." <br />
: "ואתר?"
* (פקידת קבלה): "הסוויטה שלכם לא מוכנה עדיין. אבל מישהו מחפש אתכם"<br />
: "למה?! עוד לא עשינו כלום."
* "תזמין לנו נעלי גולף! אחרת לעולם לא נצא מהמקום הזה חיים!"
* "אחד הדברים שלמדתי אחרי שנים של התעסקות עם מסוממים, זה שאתה יכול להפנות גבך לבן אדם, אבל לעולם אל תפנה את גבך לסם. במיוחד כשהוא מנפנף סכין ציידים ענקית מאחוריך."
במיוחד כשהוא מנפנף סכין ציידים ענקית מאחוריך."
* "השפעת האתר ירדה. ה-LSD נעלם מזמן. אבל המסקלין פעל בעוצמה. בשעה הראשונה רק מחכים, מתישהו באמצע השעה השנייה אתה מתחיל לקלל את השרץ שרימה אותך, כי כלום לא קורה. ואז 'בום'."
* "המקום הזה הוא מה שכל העולם המגניב היה עושה בערבי שישי אם הנאצים היו מנצחים במלחמה. זה היה הרייך השישי."
* "מעטים הם האנשים שמבינים את הפסיכולוגיה שבהתעסקות עם שוטר תנועה."
* "הנה הוא הולך. אבטיפוס של ה'. מוטציה רבת עוצמה שלעולם לא הייתה מועמדת לייצור המוני. מוזרה מכדי לחיות, נדירה מכדי למות."
 
3,971

עריכות

תפריט ניווט