סילביו ברלוסקוני: הבדלים בין גרסאות בדף

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
ויקיזציה
(דף חדש: ==ציטוטים== * "הפוליטיקאי הטוב ביותר באירופה ובעולם", ברלוסקוני על עצמו". * "מוסוליני מעולם לא הרג אף אחד. ...)
 
(ויקיזציה)
[[קובץ:Silvio Berlusconi in Japan.jpg|ממוזער|200px|סילביו ברלוסקוני]]
==ציטוטים==
'''[[w:סילביו ברלוסקוני|סילביו ברלוסקוני]]''' (באיטלקית: '''Silvio Berlusconi''') (נולד ב־29 בספטמבר 1936), ראש ממשלת איטליה.
* "הפוליטיקאי הטוב ביותר באירופה ובעולם", ברלוסקוני על עצמו".
 
* "הפוליטיקאי הטוב ביותר באירופה ובעולם.", ברלוסקוני~ על עצמו".
* "{{קישור|בניטו מוסוליני|מוסוליני}} מעולם לא הרג אף אחד., מוסוליניהוא רק נהג לשלוח אנשים לחופשה במעצר"בכלא." ~ 2003
* "אני לא זקוק לתפקיד ראש הממשלה על מנת להשיג כוח. יש לי בתים בכל רחבי העולם, ספינות יפהפיות, מטוסים מרהיבים, אישה יפה, משפחה יפה... אני קורבן"."
* "קִראו את הספר השחור של הקומוניזםה[[קומוניזם]] ותגלו כי בסיןב[[סין]] של [[w:מאו דזה-דונג|מאו]] הם לא אכלו ילדים, אלא בישלו אותם במטרה לדשן את השדות.", ~ במהלך נאום במסע בחירות ב-2006".
* "אני [[ישו]] של הפוליטיקהה[[פוליטיקה]]. אני קורבן סבלני, אני סובל כל אחד, אני מקריב את עצמי בשביללמען כולם." -~ בזמן ארוחה במהלך מסע בחירות 2006".
* "איטליה היא מדינה מצוינת להשקיע בה. כיום יש לנו פחות קומוניסטים, ואלו שעדיין קומוניסטים מכחישים את עובדת היותם כאלו. סיבה נוספת להשקיע באיטליה היא מזכירותהמזכירות יפהפיותהיפהפיות שיש לנו... בחורות נהדרות.", ~ בזמן סיור בבורסת [[ניו- יורק".]]
* "85% מהעיתונים באיטליה נשלטים על ידי השמאל ואחוז השופטים השמאלניים גבוה אף יותר... יש באיטליה סרטן שצריך לטפל בו: הפוליטיזציה בבתי המשפט""."
* "לא ניתן לדבר על ניגוד אינטרסים אם אני, שמטפל באינטרסים של כולם, מטפל גם באינטרסים שלי.", ~ בתשובה לשאלה לגבי ניגוד אינטרסים בין תפקידו כראש ממשלה והיותו איש עסקים ואחד מאנשי התקשורת החזקים באיטליה".
* "פרמה היא מילה נרדפת לאוכל טוב. הפינים אפילו לא יודעים מה זה פרושוטו. אינני יכול לקבל זאת.", ~ בתגובה להצעה להקים את הרשות האירופית לבטיחות מזון בפינלנד ולא בפרמה".
 
== קישורים חיצוניים ==
* "אני לא זקוק לתפקיד ראש הממשלה על מנת להשיג כוח. יש לי בתים בכל רחבי העולם, ספינות יפהפיות, מטוסים מרהיבים, אישה יפה, משפחה יפה...אני קורבן".
{{מיזמים|ויקישיתוף=Category:Silvio Berlusconi}}
 
{{מיון רגיל: ברלוסקוני, סילביו}}
* "קִראו את הספר השחור של הקומוניזם ותגלו כי בסין של מאו הם לא אכלו ילדים, אלא בישלו אותם במטרה לדשן את השדות", במהלך נאום במסע בחירות ב-2006".
[[קטגוריה:מדינאים ופוליטיקאים]]
[[קטגוריה:אנשי עסקים]]
[[קטגוריה:איטלקים]]
 
[[en:Silvio Berlusconi]]
* "אני ישו של הפוליטיקה. אני קורבן סבלני, אני סובל כל אחד, אני מקריב את עצמי בשביל כולם" - בזמן ארוחה במהלך מסע בחירות 2006".
[[de:Silvio Berlusconi]]
 
[[eo:Silvio Berlusconi]]
*"איטליה היא מדינה מצוינת להשקיע בה. כיום יש לנו פחות קומוניסטים, ואלו שעדיין קומוניסטים מכחישים את עובדת היותם כאלו. סיבה נוספת להשקיע באיטליה היא מזכירות יפהפיות שיש לנו...בחורות נהדרות", בזמן סיור בבורסת ניו-יורק".
[[es:Silvio Berlusconi]]
 
[[fi:Silvio Berlusconi]]
* "85% מהעיתונים באיטליה נשלטים על ידי השמאל ואחוז השופטים השמאלניים גבוה אף יותר...יש באיטליה סרטן שצריך לטפל בו: הפוליטיזציה בבתי המשפט"".
[[id:Silvio Berlusconi]]
 
[[it:Silvio Berlusconi]]
* "לא ניתן לדבר על ניגוד אינטרסים אם אני, שמטפל באינטרסים של כולם, מטפל גם באינטרסים שלי", בתשובה לשאלה לגבי ניגוד אינטרסים בין תפקידו כראש ממשלה והיותו איש עסקים ואחד מאנשי התקשורת החזקים באיטליה".
[[ko:실비오 베를루스코니]]
 
[[no:Silvio Berlusconi]]
* "פרמה היא מילה נרדפת לאוכל טוב. הפינים אפילו לא יודעים מה זה פרושוטו. אינני יכול לקבל זאת", בתגובה להצעה להקים את הרשות האירופית לבטיחות מזון בפינלנד ולא בפרמה".
[[pl:Silvio Berlusconi]]
[[pt:Silvio Berlusconi]]
[[sl:Silvio Berlusconi]]

תפריט ניווט