שיחת ויקיציטוט:החווה/חוקי מרפי

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

לא ממש קשור לכאן. אולי כדאי להעביר למקום אחר? לאן? אמיתי 18:48, 16 דצמבר 2005 (UTC)

שוב, למה? אפשר להעביר לויקיטקסט אולי, אבל מה רע בערך? עידן ד 22:00, 16 דצמבר 2005 (UTC)
חוק מרפי המקורי הוא ציטוט. כל האחרים זה וריאציות מוכרות למחצה שאין לאף אחד מושג מה מקורן. גם חוק מרפי הוא לא באמת ציטוט. ויקיסטקסט הוא לא המקום מאחר והוא אמור להכיל רק טקסטים שכבר נדפסו בצורה כזו או אחרת בעבר. אני חושב כי לא יהיה מנוס בעתיד מלהקים אתר ויקימדיה בשם ויקישונות שירכז טקטסים שאין להם כרגע מקום אמיתי להיות בו. אמיתי 13:46, 17 דצמבר 2005 (UTC)

הציטוט המקורי[עריכה]

הציטוט המקורי של מרפי זה : "אם יש דרך לא נכונה להרכיב את זה(את המיכשור של הניסוי שמרפי ערך), מישהו ישתמש בה", אם כי גם לזה יש כמה גירסאות, כמו למשל "אם לבחור(לטכנאי) יש אפשרות כלשהיא לבצע טעות, הוא יבצע אותה" או "אם יש יותר מדרך אחת לבצע מלאכה, ואחת הדרכים תסתיים באסון, אזי מישהו אכן יבצעה כך".
אגב למה אין קישור לחוקי מרפי בויקיציטוי האנגלי? (http://en.wikiquote.org/wiki/Murphy%27s_Law)

משפטים שגויים[עריכה]

יש פה חוקים שממש לא קשורים לחוק מרפי הרעיון של חוק מרפי זה שאם משהו יכול להשתבש, הוא ישתבש אז הגיע הגיע לפה משפט שאומר "אם משהו לא יכול להתקלקל, הוא יתקלקל" ??? (כבר מחקתי אותו) יש פה עוד מספר חוקים טיפשיים שנכתבו ברוח ה "אני תמיד נדפק" ולא ברוח מרפי. לתשומת לב.

חשיבות[עריכה]

לאחר עייון בדף ראיתי שאין בו כלל ציטוטים! וזה נכון, חוקי מרפי הם לא ציטוטים והם יכולים להיות בווריאציות שונות ומשונות. על כך, לדעתי, יש להסיר דף זה כי הוא אינו מתאים בתוכנו לוויקיציטוט.
ניתן לראות בתחילת דף השיחה שבשנת 2005 הועלתה סוגיה זו אך לא נעשה איתה דבר (למרות שניתן לראות בברור שחשיבות הדף לא הובהרה גם אז). Omer B 09:22, 21 ביוני 2009 (IDT)

חשבתי לתומי שניתן להציל דבר מה מן הדף הזה, אך לטעמי עומר צודק בדבריו • עודדשיחה 21:46, 30 ביוני 2009 (IDT)