לדלג לתוכן

אבי מעוז

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
אבי מעוז, 2021

אבי מעוז (נולד ב־1956) הוא סגן שר במשרד ראש הממשלה וחבר הכנסת מטעם מפלגת נעם.


  • "בבחירות האלה העם הכריע בצורה ברורה שהוא רוצה מדינה יהודית. הדבר הזה צריך לבוא לידי ביטוי, וצריך לעשות סוף לשלטון הפקידים שלא נותן לבצע. אני מתכוון לבצע את המדיניות שלשמה נבחרנו." ~ 2 בדצמבר 2022
  • "מי שזכאי על פי חוק השבות – יעלה. מי שלא – אני מתכוון להפסיק את כל הזיופים וההקלות ועצימת העיניים שהכרנו עד היום בנושא הזה. מדינת ישראל היא המדינה היחידה של העם היהודי, ויבואו אליה או יהודים או מי שזכאים לעלות על פי החוק."
  • "המצעדים הללו פוגעים בירושלים הקדושה, במרחב הציבורי שלה. אתה רוצה להפגין, תפגין, אבל מצעד תועבה זנותי בפרהסיה?! אני מרגיש שאני מבטא את דעתם של רוב תושבי מדינת ישראל, שחושבים שאת המצעד הפומבי צריך להפסיק." ~ על מצעד הגאווה (מקור)
  • "אני אוהב כל אדם באשר הוא, את כל אחיי ואחיותיי מהעם היהודי. מה שאני נלחם בו בתוקף הוא תנועות והאג'נדה שהן משליטות במערכות הציבוריות. אין פה שנאה אלא שליחות שלי להילחם באג'נדות, לא באנשים."
  • "גברתי שרת החינוך, איך את רוצה שאקרא לך – גברתי השרה או אדוני השר? מישהו שאל את ההורים אם הם מוכנים שיטרללו את הילדים שלהם על מגדרים שונים ומשונים? ההורים יודעים שבלינה בטיולים ההפרדה בין בנים לבנות לא תהיה לפי הביולוגיה שלהם, אלא לפי איך שכל אחד מגדיר את עצמו?" ~ בדיון בכנסת, פונה אל שרת החינוך יפעת שאשא-ביטון, נובמבר 2022
  • "נשים לא צריכות להיות בתפקידי לחימה, אני לא תומך בגיוס נשים לצה"ל, אבל אני לא יוצא נגד גיוס נשים לתפקידים לא קרביים. אני חושב שנשים צריכות ללכת לשירות לאומי." (מקור)