ויקיציטוט:בקשות ממפעילים

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
קיצור דרך: וק:במ
בדף זה ניתן לבקש בקשות שונות ממפעילי המערכת או מבירוקרטים: תבנית:בקשות לטיפול
Oxygen480-actions-edit-delete.svg Oxygen480-actions-edit-delete-shred.svg Oxygen480-actions-edit-clear-locationbar-rtl.svg Oxygen480-actions-system-lock-screen.svg Oxygen480-actions-im-kick-user.svg Oxygen480-apps-preferences-desktop-cryptography.svg Oxygen480-actions-view-restore.svg Oxygen480-actions-contact-new.svg
מחיקה מחיקת גרסאות העברת דף / קובץ הגנה / הסרת הגנה חסימה / הסרת חסימה עריכת דף מוגן / הודעת מערכת שחזור / בדיקת דף מחוק / אחר הרשאות

מפעילי המערכת יבצעו את השינויים המבוקשים, לפי שיקול דעתם, ויסירו את הבקשות הישנות מהדף (נא לציין בתקציר העריכה טופל/לא טופל). אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הפרטים הנחוצים כפריט רשימה (כלומר, להתחיל את השורה בתו *).

בקשות שנועדו לדפים אחרים:

Other Requests:

שימו לב: דף זה איננו מאורכב והודעות ישנות בו נמחקות.


מסיבה זו, אין לערוך דיונים בדף זה.

כמו כן, הודעות שלא יעמדו בכללי ההתנהגות בין חברי הקהילה יימחקו.

בקשות מחיקה[עריכה]


בקשות חסימה / הסרת חסימה[עריכה]

עריכות שלי בערך נפתלי בנט ובנימין נתניהו, שוחזרו, וכתובות הIP שהשתמשתי בהן נחסמו, שלא בצדק. הטענה הייתה (משתמשים אנונימיים בלבד, יצירת חשבונות נחסמה) (משתמש חסום המשתמש בכתובת אחרת). הציטוטים שהוספתי היו נכונים, עם קישור למקור, ורלוונטיים. לא ביצעתי השחתות ולא נחסמתי בעבר, ואם זוהיתי בטעות עם מישהו אחר, אין לי מושג מיהו.-- הודעה זו השאיר/ה משתמש/ת אנונימי/ת.

אם אתה אינך מי שאתה מדוע אתה משתמש בכתובות IP פיראטיות? חשוב לדעת: השחתה חוזרת של אתר אינטרנט היא עבירה פלילית.
אני מי שאני, אני פשוט לא מי שאתה חושב שאני. אין שום דבר פיראטי בכתובות ה IP שאני משתמש בהן. אני מתחבר לאינטרנט בצורה רגילה לחלוטין, וגם השינוי של כתובות הIP לא נובע ממשהו מכוון שעשיתי, וקשור כנראה לספק האינטרנט. בחרתי לערוך בלי להירשם, וקרן ויקימדיה בחרה לאפשר עריכות כאלה. זו לא העריכה הראשונה שלי, ולא ביצעתי מעולם עריכה במטרת השחתה, ולא זכור שאי פעם משתמש אחר ראה בעריכה שלי השחתה -- הודעה זו השאיר/ה משתמש/ת אנונימי/ת.
כתיבה תחת ריבוי זהויות מקשה על תקשורת והיא מהווה שימוש בבובות קש. החסימה התרחשה בעבר על רקע זה. ישנה כמובן אפשרות לערוך ללא רישום, אך התועלת ברישום רבה ונשמרת בה אנונימיות מוחלטת של הכותב.
גם אם זה נחשב לבובת קש, הרי שהיא עומדת בהגבלות של ויקיפדיה על בובת קש - https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%95%D7%99%D7%A7%D7%99%D7%A4%D7%93%D7%99%D7%94:%D7%91%D7%95%D7%91%D7%AA_%D7%A7%D7%A9. אני מודע לכך שמשתמשים אחרים בד"כ לא כ"כ אוהבים עריכות אנונימיות, אבל כל עוד המדיניות הכללית היא לאפשר עריכות אנונימיות, גם אני זכאי לערוך באופן זה, והחלטתי, מסיבות השמורות עימי, לנצל את הזכות הזו, אף אי נוחיות מסוימת, לי ולאחרים, שכרוכה בה. -- הודעה זו השאיר/ה משתמש/ת אנונימי/ת.
שימוש בבובות קש כדי לעקוף חסימה או ליצור אנדרלמוסיה אסור בתכלית האיסור. שימוש בבובות קש באופן עקבי מעלה חשד שהמדובר בניסיון לעקוף חסימה. דוקא רישום היא הדרך הטובה ביותר להבטיח אנונימיות. כתובות IP הרי ניתנות לאיתור באמצעים מיוחדים.
אבל למה החלטת שאני מישהו שנחסם בעבר? אתה יכול להסביר לאיזה נחסם עלום אתה משייך אותי? ואיפה יצרתי אנדרלמוסיה? -- הודעה זו השאיר/ה משתמש/ת אנונימי/ת.
כפי שכבר כתבתי: שימוש בבובות קש באופן עקבי מעלה חשד שהמדובר בניסיון לעקוף חסימה. שימוש בהרבה בובות קש בהחלט יוצר אנדרלמוסיה ומעוות את הנתונים הסטטיסטים לגבי מספר המשתמשים האמיתיים באתר. לי נראה שהנושא מוצה. בברכה,--קליאו - שיחה 13:29, 23 ביולי 2021 (IDT)תגובה[תגובה]

בקשות הגנה / הסרת הגנה[עריכה]

בקשות מחיקת גרסאות מסוימות[עריכה]

בקשות עריכת דף מוגן או הודעת מערכת[עריכה]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת או מעורכי ממשק לערוך דפים מוגנים, הודעות מערכת או sitenotice שרק המפעילים ועורכי הממשק רשאים לערוך. אנונימיים ומשתמשים רשומים רשאים לבקש גם עריכת דפים המוגנים בהגנה חלקית או מוגברת. ניתן לערוך הודעות מערכת כלליות של תוכנת מדיה־ויקי גם באתר translatewiki ללא הרשאת מפעיל או עורך ממשק.

בקשות העברת דף תוך כדי מחיקת דף אחר / העברת קובץ[עריכה]

בקשות אחרות[עריכה]

בקשות אחרות שאינן מתאימות לאף אחת מהכותרות האחרות ייעשו בפסקה זו, בין היתר:

  • שחזור או בדיקת דף מחוק – יש לנסות קודם לכן את נוהל העזרה. ניתן לבקש שחזור דפים שנמחקו על ידי מפעילי מערכת או לבדוק תוכן של דפים מחוקים וגרסאות מוסתרות.
  • יבוא דפים מאתרים אחרים – בקשות לייבוא דפים מאתרים אחרים של קרן ויקימדיה תוך שמירה על קרדיט מתאים ליוצרים המקוריים
  • מיזוג גרסאות – לבקשות למיזוג גרסאות מדפים שונים
  • שליחת הודעה המונית – בקשה לשליחת הודעה המונית. מפעילים ישתמשו בדף מיוחד המאפשר שליחת הודעה זו.

בקשת הרשאות[עריכה]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת את ההרשאות בדוק עריכות אוטומטית, מנטר הכוללת בתוכה את ההרשאה הקודמת, חסין חסימות IP וכן יוצר חשבונות, שהמפעילים רשאים להעניק על פי שיקול דעתם.יש למעט בדיונים ככל שניתן במסגרת זו.

אנא השתמשו בתבנית {{הרשאות}} כך: {{הרשאות|שם המשתמש}} על מנת להקל על המפעילים.