לדלג לתוכן

אווה דירינגר

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
אווה דירינגר ובעלה רוברטו קוואלי

אווה דירינגר (בגרמנית: Eva Düringer; נולדה ב־9 באוקטובר 1959) היא דוגמנית אוסטרית.


  • "אני מאוד אוהבת את ישראל. אני מאוד אוהבת ישראלים. יש לכם סטייל."
  • "אני ורוברטו החזרנו את המותג לטופ, וזאת על ידי רעיון יצירתי שתפס את ציבור הנשים בעולם: מכנסי ג'ינס מודפסים. רוברטו היה אחראי על איכות ההדפסה על גבי הבדים ואני עיצבתי את החיתוכים ואת אפקט ה־Used, וזהו, עפנו גבוה והמותג חזר לתפוס בכל העולם."
  • "היום אני כבר לא אשתו של רוברטו קוואלי, אני אווה קוואלי, אבל רוברטו יישאר האהבה של החיים שלי. הוא החבר הכי טוב שלי, האבא של הילדים שלי, המשפחה שלי ושותפי לשעבר בעסקים. הפכנו את העסק שלנו לעסק משפחתי, חלמנו באותה השפה והיו לנו מטרות זהות ולכן זה הצליח. העסק שיגשג, בנינו משפחה מדהימה ולמרות שהיום אנחנו כבר לא זוג שחי ביחד, אנחנו עדיין משפחה אחת גדולה ואוהבת. ולא, זאת לא סתם קלישאה. אנחנו אוכלים ארוחות יחד וחוגגים ימי הולדת וחגים ביחד. פרידה אינטימית לא אומרת בהכרח פירוק המשפחה. מה גם שמבחינה חוקית אנחנו עדיין לא גרושים."
  • "אני רגילה לכך שהזוגיות שלי הייתה מרוחה על מדורי הרכילות ושכל אחד הרשה לעצמו לשאול מה קורה לנו בין קירות הבית ובתוך הזוגיות, אז גם כאשר זה היה כך בזמן הפרידה, לא התרגשתי. לא כל מה שכתבו היה נכון, אבל העיקר שאני יודעת שלכל אחד מאיתנו יש חיים מאושרים ושאנחנו מחייכים."

נאמר עליה[עריכה]

  • "קשה לעבוד עם אווה. אחרי שנה קמתי והלכתי הביתה. גם היום זה לא קל, אבל חזרתי ב־Attitude אחר." ~ תמרה יובל ג'ונס