לדלג לתוכן

איירון מן 3

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.

איירון מן 3 (באנגלית: Iron Man 3) הוא סרט גיבורי על, שובר קופות אמריקאי משנת 2013.

טוני סטארק[עריכה]

  • "'אנו יוצרים את השדים של עצמנו'. מי אמר את זה? מה המשמעות של זה? זה לא משנה. אני אמרתי כי הוא אמר. אז עכשיו הוא התפרסם וזה כעיקרון נאמר על ידי שני בחורים ידוענים. אני לא, הה... אתחיל מחדש. הבה נתחיל מהתחלה."
  • "זה התחיל בברן, שווייץ, 1999, הימים הישנים. מעולם לא חשבתי שזה יחזור לנגוס בי. למה שזה יקרה?"
  • "אז למה אני מספר לך את זה? כי הרגע יצרתי שדים, ואפילו לא ידעתי... כן אלה היו זמנים טובים. ואז המשכתי הלאה. לאחר השהות הקצרה במערה האפגנית, נפרדתי לשלום מאירוע המסיבה. שכחתי את אותו הלילה בשווייץ. אל מול אותם ימים אני אדם שונה, אני השתניתי. אני, ובכן... אתם יודעים מי אני."
  • "אני מניח ששלוש יממות בין שינות צהריים זה יותר מדי. לא חשבתי שזה יחמיר. ואז הפעלתי את הטלוויזיה."

המנדרין[עריכה]

  • "יש המכנים אותי מחבל, אני רואה בעצמי מורה. אמריקה... התכונני לשיעור נוסף. ב־1864 בסנד קריק, קולורדו צבא ארצות הברית המתין עד שבני שבט צ'יין הידידים האמיצים יצאו לצוד, המתינו כדי לתקוף ולטבוח במשפחותיהם שהותירו מאחור, ולתבוע את אדמתם. לפני 39 שעות בסיס חיל האוויר עלי אל־סאלם בכוויית הותקף. אני... אני... אני עשיתי זאת. כנסייה עתיקה צבאית מלאה בנשים וילדים, כמובן. החיילים האמיצים יצאו לתמרון. הנשיא אליס, אתה ממשיך להתנגד לניסיונותיי לחנך אותך, אדוני. ועכשיו, אתה כבר מתגעגע אליי שוב. אתה יודע מי אני, אתה לא יודע איפה אני, ואתה לעולם לא תראה אותי מגיע."
  • "האמת על עוגיות המזל. הן נראות סיניות, נשמעות סיניות. אך למעשה הן המצאה אמריקאית. לכן הן חלולות, מלאות בשקרים, מותירות טעם רע בפה. חסידיי השמידו לא מזמן חיקוי אמריקאי נוסף: התאטרון הסיני, אדוני הנשיא. אני מבין שהמצב הפך למתסכל מדי, אך עידן הטרור מגיע לקצו, אך אל דאגה, הדבר החשוב ביותר הקרב מגיע: טקס הסיום שלך."
  • "אתה יודע מי אני. אתה לא יודע איפה אני. ואתה לא תראה אותי מגיע."

שיחות[עריכה]

הו ינסן: "אדון סטארק, הו ינסן."
טוני: "הו, סופסוף אני פוגש מישהו ששמו הו."