לדלג לתוכן

איתי יעקב

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.

איתי יעקב הוא עיתונאי אופנה ישראלי.


  • "במציאות של תעשיית האופנה מקומם של דוגמנים גברים נדחק לתחתית הרשימה, הרבה מתחת לדוגמניות – החל מהשכר הנמוך בהשוואה למקבילות הנשיות, היצע העבודה, ועד הפרסום ותהילת העולם להם זוכות דוגמניות."
  • "כי בניגוד לעניבה הרצינית, הפפיון יוצר לוק שובב עם מודעות עצמית. רק תיזהרו לא להגזים עם המגניבות, כדי שלא תראו פתטיים."
  • "הגזרה הפופולרית ביותר אחרי מכנסי הגלישה. הבוקסר הצמוד, שזהה בגזרתו לתחתוני בוקסר צמודים, מאפשר אחיזה הדוקה של מערכת הרבייה הגברית בלי תחושת העירום שמעניקה גזרת הטנגה. כדאי להפריד בין בוקסרים העשויים לייקרה, שמתאימים לגברים חטובים בלבד, לבין בוקסרים קצרים השומרים על רווח קל מהגוף ובנויים כמעין תחתוני רשת שמעליהם בגד ים. הסוג השני יתאים לקשת רחבה יותר של גברים, והוא מומלץ לצעירים ומבוגרים כאחד."
  • "שבוע האופנה של פריז מתקיים תמיד במקביל לטקס האוסקר, מה שמשאיר אותו כמעט ללא כוכבים הוליוודיים בשורה הראשונה. זה לא אומר שפריז נשארת מיותמת, ההפך הוא הנכון. זוהי שעתם היפה של מוזיקאים רבים, שמשתלטים על עיר האורות."
  • "פיות ומכשפות טיילו בגן הקסום שיצרה מריה גרציה קיורי בתצוגת הקוטור הראשונה שלה לדיור. שמלות הקטיפה והטאפט השחורות שעוצבו בצללית נשית ורכה הוסיפו דרמה ואניגמטיות לדוגמניות, שנראו כאילו נשלפו אל המציאות מתוך סיפורי אגדות. וכמו באגדות, גם כאן מסתתר הזאב הרע."
  • עבודה בחנויות המותג נשכרים רק אנשים יפים וחטובים – ולראיה, בכניסה לחנויות עומדים גברים נטולי חולצה עם שרירי חזה מפוארים; מידות הנשים במותג מסתיימות במידה L, כיוון שבחברה לא מעוניינים שנשים במידה XL ומעלה ילבשו אותם." ~ על אברקרומבי אנד פיץ'