לדלג לתוכן

ארנה קזין

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.

ארנה קזין (נולדה ב־1967) היא עיתונאית ישראלית.


  • "יש כמה מאפיינים של הקניון שדיזנגוף סנטר חורג מהם. הסנטר ממוקם באמצע עיר, בעוד שרוב הקניונים בשוליים. בסנטר יש מקומות שמסתכלים על הרחוב, כמו בית הקפה של קסטרו. זה ממש אנטי קניון, שמזכירים שיש רחוב בחוץ. גם המבנה שונה, רוב הקניונים בנויים כדי להניע צרכנים לקנות בקלות ופה יש תחושה של סבך. אבל עדיין זה קניון – קופסה סגורה הנשלטת על ידי איש נדל"ן ומיועדת רק לקניות. זה לא המרחב הציבורי האמיתי."
  • "קשה להחמיץ את החזה החלק למשעי ואת המבט המפתה של הדוגמן דודי בלסר. הוא נישא לגובה של בניין מעל כביש איילון – ליד גשר ההלכה המחבר את תל אביב ורמת גן. זהו לוח המודעות הענק של חברת האופנה הישראלית קסטרו, שמפרסם כעת את 'המראה החתיכי, הצעיר, הדינמי והאופנתי של הגבר הישראלי'."
  • "על מזבח האובייקטיביות המדעית ו'ההבנה' היא מקריבה את הייחודיות של כל בן אנוש ואת האמפתיה כלפיו. לדעתה של למפרט, הסיפור שאנחנו מספרים על חיינו הוא בהכרח שקר גס. עצם פעולת הסיפור היא בגידה באלוהות המדעית. וכך, מתקבל הרושם שהסיפור הפסיכואנליטי מסוכן בגלל הרוח החופשית שהוא מעניק לאדם המספר. בגלל האחריות שעליו לשאת. בגלל האנושיות שעליו לטפח." ~ על הספר "נפש ערומה"