לדלג לתוכן

ג'ו פרוסט

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
ג'ו פרוסט, 2010

ג'ו פרוסט (באנגלית: Jo Frost; נולדה ב־27 ביוני 1970) היא סופרת ומטפלת בילדים בריטית. התפרסמה כמגישת תוכנית הטלוויזיה 'Supernanny'.


  • "ילדים רבים כולאים את עצמם בבית מרצון ויושבים שעות מול המחשב והטלוויזיה במקום לצאת החוצה ולהתרועע עם חברים. אבל העסק לא פשוט. זה לא שחור או לבן. המטרה המרכזית היא למצוא את הדרך להגיע לאיזון הנכון ולהציב גבולות. אני לא אומרת שצריך למנוע, אבל בהחלט חייבים להגביל את הזמן שהילד מבלה מול המחשב והטלוויזיה."
  • "תקשורת נכונה היא האלמנט הכי חשוב בין הורים למתבגרים. הם לא מבוגרים, הם לא ילדים, אלא משהו באמצע. התופעה הכי שכיחה כשמדובר ביחסי הורים־מתבגרים היא פיצוץ. אם אתם לא יכולים לדבר ביניכם, לא תוכלו לפתור שום בעיה. חייבים לאפשר למתבגרים לומר את אשר על לבם. אם הפתיחות הזו תתקיים, יהיה קל יותר ליצור דיאלוג, להורים להבהיר את העמדות שלהם ולבני הנוער להכיר בסמכות של ההורים ובדאגה שהם רוחשים כלפיהם."
  • "חשוב לי שיידעו שאני מאפשרת לאנשים להכיר בעצמם בבעיות שלהם. רוב ההורים חדורי מוטיבציה להמשיך, וזה נפלא שהם ממשיכים ליישם את מה שלמדו איתי. הם מבינים שהחיים לא חייבים להיות גרועים כל כך. אני לא עושה קסם, אלא נותנת להם את ההבנה שהם יכולים לשנות."