לדלג לתוכן

גיא לוזון

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
דף זה זקוק לעריכה, על מנת שיתאים לסגנון המקובל בוויקיציטוט.
לצורך זה ייתכנו סיבות אחדות: פגמים טכניים כגון מיעוט קישורים פנימיים, סגנון הטעון שיפור או צורך בהגהה. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו.

"אני זה לא הנושא. המועדון יותר גדול ממני ומכל אחד אחר, יותר חשוב שנחזיר את בית”ר למקום שלה, אלו לא דברים שתלויים בי. אני הייתי רוצה להגיד שהכל יהיה טוב בוודאות ותהיה קבוצה ראויה וסגל טוב, אבל זה לא משהו שאני שולט בו. בלי שום קשר לשער של עידן ורד היום, הוא השחקן הכי יצירתי בקבוצה ומקצועית אי אפשר לוותר עליו” לאחר הדחת ביתר ים בהדרכתו ממוקדמות הליגה האירופית (19.7.18)

“לוקח דברים טובים מההפסד הזה, סיכנו את השער, לחצנו. אני לא יודע כמה פעמים היריבה עברה את החצי” לאחר הפסד של קבוצתו ביתר ירושלים 4-1 למכבי פת במחזור הראשון של עונת 2018\19.

“אותי תמיד בוחנים ובאופן כללי יש עוד הרבה מקום לשיפור” לאחר שהשיג נקודה ראשונה כמאמן ביתר ירושלים, בתיקו 2 מול הפועל חיפה.

“ההחלטה היא מהקלות שהיו לי בחיים, המשקל ואחוזי השומן שלו הם לא מדדים של ספורטאי ואני לא מרוצה מהאימונים שלו אז היה לי קל לא לכלול אותו בסגל. יש לו איכויות והוא שחקן מדהים אבל בכדורגל צריך לרוץ ולהיות דינמי ואני לא יכול לקבל את זה ששחקן ירוץ פחות. במידה והוא יגיע לקטגוריות שאני מצפה משחקן להיות אז הוא ישחק”. על החלטתו להוציא את ערן לוי מהסגל לקראת המשחק מול מ.ס. אשדוד בטענה שמשקלו של לוי גדול מדי בשביל לשחק.

“מבחינתי, אני בטוח שאעמוד על הקווים במשחק הבא שלנו” לאחר תיקו 1 של ביתר מול מ.ס. אשדוד. בבוקר למחרת פוטר לוזון מהקבוצה.