לדלג לתוכן

דור רפאלי

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.

דור רפאלי (נולד ב־1986) הוא ידוען ישראלי, מיזמי אפליקציית בליינדספוט.


  • "ההגדרה שלי לגבר זה מישהו שמשיג דברים בכוחות עצמו, אפילו אם נולד עם פרוטקציות וקומבינות. הוא יכול ללכת עם עניבה למשרד בבוקר, אבל שיידע גם לעבוד עם הידיים. שיהיה לו מחסן כלים בבית."
  • חברים שלי מכנים אותי 'אלרגי לכיף'. כשכולם הולכים למסיבה או לפאב, הם אומרים לי, 'יהיה שם כיף, לא כדאי לך לבוא'. אם בכל זאת הצליחו לסחוב אותי איתם, אני נכנס, עושה סיבוב קצר ונעלם. הם כבר רגילים, אפילו לא מתקשרים לשאול איפה אני."
  • "הייתי קורא את האייטמים על בר רק כדי לראות עד כמה המידע שפורסם נכון. היו גם דברים רגישים, כמו הזוגיות שלה עם לאונרדו שבאותה תקופה ידעו עליה רק בני המשפחה והחברות הכי טובות. תמיד חשבתי מה עובר עליה כשהיא קוראת את זה. הרי ברור שאנחנו, המשפחה, לא סיפרנו כלום, ומי שנשאר זה החברות שלה. עצם המחשבה, גם אם היא לא נכונה, שאתה מספר משהו לחבר הקרוב שלך, ואולי דרכו זה מגיע לעיתון – היא נוראית."
  • "אבל עם כל האהבה שלי לארץ ולחברים פה, אני מחפש את השקט לכמה שנים ואז לחזור. מקום שאוכל לממש את עצמי בו, ללכת עם התחביבים שלי בצורה הכי נוחה. חוץ מזה שבארצות הברית האופנועים זולים משמעותית, ותרבות הנהיגה שונה."
  • "הרשתות החברתיות הן היום המקום הכי זול והכי אפקטיבי לפרסם בו. במקרה של האפליקציה הזאת, זה התאים לנו יותר מפלטפורמות אחרות. אני פניתי למי שיש לו הרבה עוקבים, בלי קשר לחתך גילאים. ולמי יש עשרות אלפי עוקבים? לכל כוכבי הילדים. אם לחיים יבין היו 100 אלף עוקבים, הייתי משלם גם לו."