לדלג לתוכן

דייוויד גנדי

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
דייוויד גנדי, 2013‏

דייוויד גנדי (באנגלית: David Gandy; נולד ב־19 בפברואר 1980) הוא דוגמן בריטי.


  • "להיות אינדיבידואל ולא לדאוג מה אנשים אחרים חושבים, בעיני זה משמעותי. בשבילי סגנון אישי אינו רדיפה אחרי טרנדים וקהל, הסגנון אולי נמצא בעיני המתבונן, אבל אני חושב שזה להתלבש באופן שיהלום את הגוף, האישיות, האופי והביטחון שלך."
  • "להיות ג'נטלמן אינו קשור במחוות שאתה עושה או במה שאתה לובש, אלא באיך שאתה מתנהג ובמי שאתה, גבר יכול להיות אלגנטי ומלא סטייל גם בג'ינס וטישירט וגם בחליפה."
  • "זה לא משנה מה אתה לובש, אם הוא עשוי מחומרים טובים ומטופל על ידי מקצוען. זה תמיד ייראה נהדר אם זה נעשה בהתאמה מיוחדת למידה שלך. אני חושב שיש הרבה גברים שלא מעריכים מספיק את השימוש בחייטות. זה אולי דורש יותר זמן ויותר השקעה, אבל באמת שאין טעם להשקיע כמויות כסף על בגדים אם הם לא מונחים עלייך כראוי."
  • "האמת היא שאני בדרך כלל קם וישר יוצא מהבית, מקולח ומוכן תוך משהו כמו עשרים דקות. אבל כן, קצת קרם לחות טוב, שמן ורדים ובושם נחמד כמו זה הם תמיד חלק מהשגרה היומית שלי. בסופו של דבר, אני בטח משקיע בלבוש שלי פחות זמן משאני צריך, אבל זה רק בגלל שאני כל כך אוהב את המיטה שלי בבקרים."

נאמר עליו

[עריכה]
  • "דייוויד גנדי הוא המודל הגברי שאנחנו אוהבים: גבר של גברים, עם גוף אתלטי ובריא." ~ סטפנו גבאנה
  • "חיפשתי אחר הגבר הכי אדג'י, זה שלבוש הכי יפה בסביבה, ובתהליך העבודה הסתכלתי הרבה על דייוויד בקהאם ועל הדוגמן דייוויד גנדי. שניהם מלאי סגנון ובעלי גוף אתלטי, ויש להם מספיק כסף כדי לממן את זה, מבחינתי, הם היו המקום להתחיל איתו." ~ מארק ברידג'ס, על הרעיון לעיצוב הבגדים לסרט "50 גוונים של אפור"