לדלג לתוכן

הדס שואף

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.

הדס שואף היא עיתונאית אופנה ישראלי.


  • "בהירה, פרחונית או נוצצת, ארוכה, קצרה או מהונדסת – עם פתיחת עונת האירועים של הקיץ, כל אישה שמחה להוסיף למלתחה שמלת ערב חדשה."
  • פפיונים שיחקו תפקיד חשוב על מסלולי התצוגות בשבועות האופנה בעולם, והפכו לאהובים במיוחד על המעצבים. במותג מיו מיו יצרו פפיונים גדולים שעיטרו את הבגדים באזור המותניים או הכתף, לצד שמלה מרובת קפלים שיצרה אשליה כאילו היא כולה פפיון אחד. בית האופנה ולנטינו שילב פפיונים בשמלות היפהפיות והרומנטיות לקיץ, מארק ג'ייקובס קישט את מערכות הלבוש שיצר בצעיפים שנקשרו כפפיון רפוי, ואילו בתצוגה של מוסקינו הציג המעצב ג'רמי סקוט פפיונים על בגדי הגברים והנשים, שהזכירו תלבושות קרקס של קוסמים וליצנים."
  • "בזכות מעמדו כשבוע האופנה המוביל בעולם, האירועים בפריז מושכים אליהם לא מעט מפורסמים שלא מפספסים את ההזדמנות לשבת בשורות הראשונות של התצוגות." ~ על שבוע האופנה בפריז
  • "אם יש דבר אחד שלמדנו מסרטי תיכון אמריקאיים, הוא שכל 12 שנות הלימוד שלך מתגמדות לעומת האירוע היחיד שחשוב יותר מכל דבר אחר בחייך הצעירים: נשף הסיום, 'הפרום' – האירוע שמעצב את מי שתגדל להיות, את יחסך לזוגיות ואת חוויית התיכון שלך. מעיצוב האולם ועד השמלה, מהדייט הנכון ועד הכניסה לרחבת הריקודים – הפרום הוא ללא ספק מיני־חתונה."
  • "טום בוי הוא לא סתם סגנון, אלא דרך חיים – רק תשאלו כל דוגמנית מפורסמת, שתמיד תשמח לגלות שמתחת לכל שמלות הקוטור היא טום בוי בנשמה. והדוגמניות לא לבד: יותר ויותר מפורסמות משאירות את השמלות הנוצצות לאירועים מחייבים בלבד, ומופיעות בכל הזדמנות בחליפות גבריות, נעלי אוקספורד שטוחות, חולצות מחויטות, מכנסי ג'ינס גדולים, ואפילו עניבות וכובעים."
  • "בכל בית היה 'בורדה', ואמהות נהגו לתפור לבנותיהן בגדים כדי לחסוך בהוצאות."