ורוד

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
ורוד

ורוד הוא צבע הנוצר משילוב של אדום ולבן.


  • "הוורוד הוא הצבע הקלאסי של הנשיות והאהבה, וזה מה שהוא מסמל ומשדר: תחושת אכפתיות כלפי האחר, עדינות, תחושת ערך עצמי טובה, אהבה ויכולת קבלה והכלה." ~ שירלי גליק (מקור)
  • "הוורוד הוא גוון המשדר סימפטיה, חום ואהבה, התגלמות התכונות הנשיות והאהבה נטולת התנאים. איפור ורוד משדר רצון של אותה אישה לזכות ולמשוך אליה אהבה." ~ איריס אגיב (מקור)
  • "ורוד מאפשר לאנשים להתקרב אליך מיד. הוורוד מרגיע תוקפנות ומומלץ ללבוש אותו כשרוצים להעביר מסרים קשים כמו רה־ארגון. הוא אמנם נחשב לצבע נשי, אך כיום נהנים גברים שלובשים אותו מריכוך המסר הנוקשה הגברי ובכך מאזנים את התקשורת איתם, וזו הופכת קלה יותר." ~ עידית פליק (מקור)
  • "אם ורוד מקושר אצלנו באופן אוטומטי עם ילדות קטנות או עם ברבי, ניתן להשתמש בתכנים הטעונים אצלנו בזיכרון המקושרים לוורוד על מנת לקדם מטרות עסקיות, ללא צורך ללמד את הצרכן קישור חדש בין המוצר ובין צבע מסוים. למשל, אם אתר אופנה חדש לבנות ישתמש בצבע הוורוד למיתוג המוצר שלו, הוא לא יידרש ללמד את הצרכן שוורוד מקושר לילדות קטנות, אלא ינצל את התכנים שהצבע כבר מייצג לגבי הצרכן." ~ לירז מרגלית (מקור)
  • "ורוד הוא צבע הרומנטיקה. מי שלובש ורוד מכף רגל ועד ראש כנראה משדר משהו מאוהב, כזה שמעניק אהבה ומפיץ אותה לכל עבר. ורוד הוא צבע שמקדם נשיות וטיפוח." ~ גל סלומינסקי (מקור)