זיו ריינשטיין

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

זיו ריינשטיין הוא עיתונאי ישראלי.


  • "מה כבר לא נכתב על ראש פינה, על ההיסטוריה שלה, על הצימרים המפנקים, על ארוחות הבוקר בבתי הקפה מול הנוף של עמק החולה, אבל מי שהפך את ראש פינה למה שהיא היום, מי שנטע בה את רעיון החלוציות וההתיישבות, מי שחשב על הסטארט־אפ הזה בצפון, אלו האנשים שבחזונם ראו את בהקמת המושבה יותר מאשר אתר לזוגות המבקשים לחגוג יום נישואים או חידוש את ברית הזוגיות."
  • חיפה בניינים ומבנים רבים, ושימור של ישן עם שילוב ארכיטקטורה חדשה ומגוונת ייצרו לעיר אופי נוסטלגי, בדומה לזה הקיים בנווה צדק בתל אביב."
  • "על פניו המבורג היא עוד עיר אפרורית בגרמניה, שלפני שתגיעו אליה ודאי תדגמו קודם את ברלין, מינכן או פרנקפורט. אולם הסוד שלה הוא בהיותה עיר־נמל, ובעצם שוכן בה הנמל השני בגודלו באירופה וה־15 בעולם. כמו בכל עיר שהגיעו אליה מלחי ספינות, כך התפתחה תרבות הבילוי, הברים ובתי הזונות שלה, שנותנים את אותותיה עד היום."
  • "להיות דייל או דיילת אוויר נחשב תמיד למקצוע נוצץ ומבוקש. מי לא רוצה לטוס לחו"ל, להכיר מקומות ואנשים חדשים, לעשות שופינג במיטב החנויות הנחשקות, להיקלע לרומן סוער עם זר או זרה מקומיים ולחוות מעט מהחוויות שקשורות לעולמם של דיילי האוויר."