יונתן עוזיאל

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.

יונתן עוזיאל (נולד ב־26 במרץ 1975) הוא שחקן ישראלי.


  • "השאיפה של שחקן היא שלא יקטלגו אותו כ'גבר גבר' או כבחור רגיש מדי, ואני חושב שבתפקיד שלי יש מקום למשהו נוסף שהוא לא רק גבר חזק, אלא גם בחור שיש בו עומק רגשי והוא ילד קטן מבפנים. אני לא חושב שאני גבר גבר במציאות." ~ על תפקידו בסדרה "חטופים"
  • "אני מאמין שהתפקיד ב'חטופים' יפתח לי דלת לתפקידים מעניינים ומאתגרים נוספים. השאיפה הבאה היא לשחק בסרט באורך מלא, לא משנה לי אם בארץ או בהוליווד. אם יגיעו הצעות מעניינות מחו"ל, אשקול בחיוב, זו לא חתונה קתולית ולא צריך לעבור ללוס אנג'לס רק כדי להופיע בסרט. אני מאוד מאמין בתעשייה בארץ וחושב שהיא בתנופה."
  • "במקום מסוים הוא קורבן של המערכת. מי שגדל בצבא, במערכת הזו שאנחנו מכירים, מפנים את הקודים שלה. והוא איש סגור. כשהוא יוצא לעולם, ללימודים, הוא מתחיל להבין מה הולך. אבל הוא רגיל שהדברים עובדים אחרת: כמו צבא. שיש פקודות, יש חיילים. הוא לא בן אדם רע. הוא לא מתכוון לעשות משהו רע כשהוא חותך את החייל ההוא. הוא אומר בעצמו: המפקד שלי היה עושה לי את אותו הדבר אם הייתי נרדם בשמירה. מבחינתו, הוא קיבל את הנורמות האלה, זה נורמטיבי. ברגעים שהוא לא מסתדר עם החיים, יוצאת ממנו קצת אלימות. הרי מתי משתמשים באלימות? כשמילים לא עוזרות." ~ על תפקידו בסדרה "עד החתונה"
  • "סצנות סקס הן הדבר הכי לא סקסי בעולם. זה דבר נורא מוזר להיות בסצנה אינטימית עם אישה שאתה לא מכיר."
  • "אצל כל אישה הסקסיות יוצאת באופן אחר – יש מישהי שהדרך שבה היא מדברת יכול לעשות לי את זה, אחרת יכולה להניע את השפתיים בצורה מסוימת. מה שבטוח הוא שכשמישהי מתאמצת להיות סקסית וכופה התנהגות על עצמה, זה פשוט נראה מאולץ, צורם ולא סקסי בעליל."