לדלג לתוכן

ירדנה ארזי

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
ירדנה ארזי

ירדנה ארזי (נולדה ב־25 בספטמבר 1951), זמרת, שחקנית ומנחת טלוויזיה ישראלית.

  • "זה הקצב שאני רגילה אליו, אין לי צורך לנוח. אני כבר חסרת סבלנות להקליט עוד שירים, ויש לי המון דברים על הפרק. אף פעם לא ישבתי בהר גבוה בהימלאיה ונחתי. אני גם לא בן אדם שמסוגל לשבת רגל על רגל, אלא אישה ממושמעת עם אמביציה. היום אני כבר לא עושה 40 הופעות בחודש כמו לפני עשרים שנה אלא רק עשר ומסרבת ל־80 אחוז מההצעות שאני מקבלת. ומבחינה מוזיקלית, היום אני עובדת עם אנשים כמו קובי אפללו ואורי זך, שנוצר לי חיבור טוב איתם. כל דבר הוא עוד פרק בספר החיים שלי. אני שומרת על עצמי. החוכמה היא לומר יותר 'לא' מאשר 'כן'. ברגע שאתה עושה את זה, אתה לא נמאס על אנשים. אני לא התפתתי להשתתף בפרויקטים שהיו יכולים להאיר אותי באור מגוחך, וידעתי לא ליפול לתוך בורות שאחר כך אני אתחרט עליהם. אני רוצה לשמור על עצמי ולהיות אקסלוסיבית. אנחנו מדינה קטנה ואתה לא יכול להיות כל הזמן בכל מקום. אני תמיד מחושבת וגם אם אני לא, אז גברי מזור, אורן היח"צן שלי ובעלי נתן מורידים אותי מזה. נראה לך שאני אהיה ב'רוקדים עם כוכבים' למשל?" ~ על המפנה שעשתה בקריירה (אבי שושן, ירדנה ארזי: "כל מה שקרה לי הוא נס", באתר ynet‏, 15 בנובמבר 2011)
  • "אני מאמינה שכל מה שקרה לי הוא נס. העובדה שילדה קטנה מחיפה הגיעה בזמנו ללא אודישן ללהקת הנח"ל היא סוג של השגחה עליונה, כי אם הייתי צריכה לעבור בזמנו אודישן, עדיין הייתי נשארת שם. הפחד היה משתק אותי. בגלל זה גם סירבתי להיות שופטת ב'כוכב נולד'. מההזדהות שלי איתם. גם לדעת לזהות הזדמנויות, לקחת אם מושיטים לך יד, לעבוד קשה, לתת את הכול. אצלי אין מושג כזה חלטורה. אמרו לי כשהייתי צעירה ש'המחפף חולף', וזה נכון." ~ על הזדמנויות ונקודות מפתח שנקרו בדרכה בקריירה (אבי שושן, ירדנה ארזי: "כל מה שקרה לי הוא נס", באתר ynet‏, 15 בנובמבר 2011)
  • "אני חייבת להודות שזה מרגש אותי בכל פעם מחדש להצטלם למגזין 'לאשה'; בסך הכול מדובר במגזין שכולם מכירים ובכלל הוא גם הכי ותיק אם אני לא טועה."
  • "המקום שחקוק אצלי בזיכרונות טובים וברגעים משמעותיים בחיי המקצועיים." ~ על בנייני האומה

קישורים חיצוניים[עריכה]

ויקישיתוף תמונות ומדיה בוויקישיתוף: ירדנה ארזי