כריסטופר נולאן

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Nuvola apps kcmsystem.png דף זה זקוק לעריכה, על מנת שיתאים לסגנון המקובל בוויקיציטוט.
לצורך זה ייתכנו סיבות אחדות: פגמים טכניים כגון מיעוט קישורים פנימיים, סגנון הטעון שיפור או צורך בהגהה. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו.

כריסטופר נולאן (באנגלית: Christopher Nolan; נולד ב-30 ביולי 1970) הוא במאי קולנוע בריטי.

  • השחקנים שלנו כבר לא מוכנים למתג עצמם ככוכבי קולנוע, בדרך בה כוכבי עבר עשו זאת. כשאתה מסתכל על בחור כמו כריסטיאן בייל, אם הוא לובש מסכה או לא, הוא אחד השחקנים הגדולים שלנו. אבל הוא רוצה להיות שונה בכל סרט. הוא לא רוצה שהקהל ילך ל"סרט של כריסטיאן בייל". הוא רוצה שהם יבואו לראות את הדמות שהוא משחק.
  • כל סרט צריך שיהיה לו עולם, היגיון ותחושה משלו שמתרחבת מעבר לתמונה הספציפית שהצופים רואים.
  • השחקנים הטובים ביותר מרגישים באופן אינסטינקטיבי את מה שהשחקנים האחרים צריכים, והם פשוט מתאימים עצמם.
  • הדבר הכי חשוב בשבילי, שכל פעם שאני הולך לקולנוע ומשלם כסף לשבת ולצפות בסרט על מסך, אני רוצה להרגיש שהאנשים שעשו אותו יאמינו שזהו הסרט הטוב ביותר בעולם, שהם שפכו לתוכו הכול והם מאוד אוהבים אותו. אני רוצה את המאמץ והכנות הזו. אם אני לא מרגיש זאת, זו הפעם היחידה שאני מרגיש שאני מבזבז את הזמן שלי.
  • אני תמיד מוצא את עצמי שואף לאנלוגיה של מבוך. תחשבו על פילם נואר ואם אתם מדמיינים את הסיפור כמבוך, אתם לא רוצים להיות תלויים מעל המבוך, צופים בדמויות עושות את הבחירות הלא נכונות, כי זה מתסכל. אתם באמת רוצים להיות איתם במבוך, לבצע את הפניות שהם מבצעים, זה הרבה יותר מלהיב. אני די אוהב להיות בתוך המבוך.
  • אם אתה מנסה לאתגר את קהל ולגרום לו לראות אלמנטים בצורה שונה, אתה חייב להם לתת לו הקשר מוכר להיאחז בו, אבל אתה צריך להיות מאוד מודע לכך שהקהל הוא מאוד אכזרי בדרישתו לחידוש, חדשנות ורעננות.
  • אני חושב שאני לא כל כך מעריץ של מדע בדיוני כמו שאני אוהד של קולנוע שיוצר עולמות, שיוצר יקום חלופי, שאתה יכול לברוח איתו לכמה שעות.