לטיסיה בק

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
לטיסיה בק

לטיסיה בק (נולדה ב־5 בפברואר 1992) היא שחקנית גולף ישראלית.

  • "אני עוד מנסה לעבוד על המשחק שלי. רוצה להגיע למצב שאצליח לתת את הכי טוב שלי על המגרש, ברגע שאקבל יותר ביטחון, גם התוצאות יהיו הרבה יותר טובות." ~ על האימונים המפרכים (אורן אהרוני, נדב צנציפר, גומות חן: לטיסיה בק מכוונת לריו, באתר ynet‏, 27 באפריל 2016)
  • "הרבה אנשים לא יודעים דברים בסיסיים על ישראל. מה שהכי מפתיע את כולם זה שאני מספרת שיש כאן שני מועדוני גולף בלבד. לא מאמינים שאפשר להגיע כך לטופ. זה לא כמו בטניס, שיש משטח בכל פינה. בארץ יש מגרש אחד של 18 גומות. ספורטאים ברמה שלי חייבים לצאת לחו"ל, לחפש מכללות ומאמנים ברמה. בארץ, לצערי, אי אפשר להתקדם בגולף." ~ על ההבדל ברמת בגולף בישראל ובעולם (אורן אהרוני, נדב צנציפר, גומות חן: לטיסיה בק מכוונת לריו, באתר ynet‏, 27 באפריל 2016)
  • "אני אומרת להרבה אנשים שאני כבר מייצגת את המדינה, בכל מקום אליו אני מגיעה. יש לי את דגל ישראל על התיק ועל הנעליים, רק שהפעם אני אהיה חלק ממשלחת שלמה, וזה מרגש. צריך לזכור שגולף זה ענף אינדיבידואלי ואני מייצגת את עצמי, אבל גם את ישראל. השם שלה תמיד מופיע ליד השם שלי." ~ על הגאווה והכבוד לייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בריו 2016 (אורן אהרוני, נדב צנציפר, גומות חן: לטיסיה בק מכוונת לריו, באתר ynet‏, 27 באפריל 2016)

נאמר עליה[עריכה]

  • "לפני שנה וחצי כמעט מתחת לרדאר התקשורתי בישראל הפכה בק בת ה־24 לשחקנית הישראלית הראשונה הנכנסת לסבב הנשים המקצועני (LPGA) מאז היא לא קפאה על השמרים, התקדמה בדירוג העולמי ואם לא יהיו הפתעות מיוחדות היא אמורה להימנות על 60 השחקניות שיפקדו את מתחם הגולף האולימפי בריו החל מה־17 באוגוסט. 100 ימים לפני שהלפיד האולימפית תובער, מספרת בק בראיון ל'ידיעות אחרונות' ו־ynet ספורט, על ההתרוצצויות מסביב לגלובוס מתחרות לתחרות, המחיר החברתי ששילמה בדרכה למעלה, היחס של הישראלים לגולף, חשיבות האולימפיאדה מבחינתה והמחשבות על העתיד." ~ על ייחודיותה של בק בענף הגולף (אורן אהרוני, נדב צנציפר, גומות חן: לטיסיה בק מכוונת לריו, באתר ynet‏, 27 באפריל 2016)

קישורים חיצוניים[עריכה]

ויקישיתוף תמונות ומדיה בוויקישיתוף: לטיסיה בק