הבדלים בין גרסאות בדף "דודו טופז"

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
נוספו 1,033 בתים ,  לפני 4 שנים
 
==נאמר עליו ==
* "רבות נאמר על טופז, לטוב ולרע, אולם על דבר אחד כולם הסכימו פה אחד: לאורך שנות ה-70 ועד ימיו האחרונים, טופז נחשב לאחד מאנשי התרבות והבידור התורמים והמשפיעים בישראל. טופז לא ניסה להתחכם מדי או להביא עימו משהו "אריסטוקרטי" למופעיו ותכניותיו, אלא הוא הגיע מהמקום הפשוט של האדם הפשוט ופנה לקהל הפשוט, הוא דיבר אל העם ולא אל המבקרים והקהל הוא זה שחיבק אותו והכתיר אותו, הוא גם זה ש'קבר' אותו בעת מעידתו" ~ על אופי הקריירה של דודו טופז (פטימר ד., [http://bidur.nana10.co.il/Article/?ArticleID=1149124 '''"לכבוד יום הולדת 69 של דודו טופז ז'ל: בואו להיזכר ב-5 הרגעים הכי בלתי נשכחים שלו על המסך"'''], אתר NANA10, תאריך 20.9.2015)
* "דודו הגיע לפיסגה ושרד שם זמן רב. האיש הספיק בתקופת חייו כמה וכמה תקופות חיים של אדם מן היישוב. התקדמות בעולם הבידור היא כמו עלייה בסולם הדרגות של יחידת עילית בצה"ל, זה דורש תעצומות נפש יוצאות דופן. רק יחידי סגולה מצליחים לשרוד את מסלול המכשולים הזה" ~ מתוך יומן גנוז של מנחם גולן ז"ל שהתגלה אחרי פטירתו ("המוישה הזה הוא אני", ישראל היום, תאריך 13.9.2015)
* "באתי לפה כי אני מבקש עליו חמלה. הייתי רוצה כי היד שתיתן את גזר הדין תופעל מהלב, לא פחות מהמוח." ~ מיקי גולדנברג, אחיו של טופז, בבית המשפט לפני דיון הארכת המעצר של טופז, 8 ביוני 2009 [http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1091112.html]
1,654

עריכות

תפריט ניווט