שיחת משתמש:Noamzo

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

נחמן שי[עריכה]

שלום.
קודם כול, יש כפתור "תצוגה מקדימה" – מבקש שתשתמש בו, ורק כשאתה מרוצה מהתוצאה תשמור אותה.
דבר שני, חבל שאתה משקיע בלהעתיק את כל הציטוטים שאתה מוצא בגוגל בלי לסנן או לקצר, כי זה מייצר עבודה לשאר העורכים שצריכים לעשות את העבודה הזאת במקומך. וכיוון שאין לנו כוח אדם עודף, כנראה שפשוט נמחוק את הדף וזהו.
אותם עקרונות תופסים לגבי כל שאר הדפים שאתה מייצר.
חג שמח, דולבשיחה 20:54, 18 במאי 2014 (IDT)Reply[תגובה]

צמצמתי את הציטוטים כך שלא יהיו עמוסים. לעיונך (אודה ואשמח האם הדף יישאר) -- הודעה זו נכתבה על ידי המשתמש/ת Noamzo ששכח/ה לחתום.

טרם הספקתי לקרוא לעומק, אך כבר נראה יותר טוב. אגב, נהוג לסדר את הציטוטים לאורך הדף בסדר כרונולוגי, מהישן לחדש ואתה סידרת הפוך. דולבשיחה 21:34, 26 ביוני 2014 (IDT)Reply[תגובה]

אין בעיה נשנה...

באיחור קל, ברוך בואך[עריכה]

שלום וברוך בואך לוויקיציטוט!

ויקיציטוט הוא מאגר ציטוטים חופשי ופתוח שכל אחד ואחת יכולים לקרוא אותו ולערוך בו!

להלן מעט מידע שאנו מקווים שיהיה לך לתועלת:

  • עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר בדף שקראת, ביכולתך ואף מומלץ לעשות זאת. לשם כך יש ללחוץ על הלשונית "עריכה" בראש העמוד ולתקן כמיטב הבנתך. (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי.) לפרטים נוספים: איך לערוך דף.
  • דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיציטוט, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה של דף הציטוטים. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הדף. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש הדף.
  • חתימות: מומלץ מאוד לחתום בסוף כל הערה שכתבת בדף שיחה או בדף דיונים (המזנון לדוגמה). כדי לעשות זאת יש להוסיף ארבעה סימני ~ (זרקא, tilde) בסוף הטקסט שכתבת. סימנים אלו יהפכו אוטומטית לחתימה הכוללת את שמך, קישור לדף המשתמש שלך, והשעה והתאריך בהם נכתבה ההודעה. בוויקיציטוט לא חותמים על דפי הציטוטים עצמם, וניתן לראות את רשימת התורמים בלשונית "היסטוריית הדף".
  • דפי משתמש: לכל המשתמשים הרשומים בוויקיציטוט יש "דף משתמש" ודף "שיחת משתמש". דף המשתמש (אליו ניתן להגיע בלחיצה על שמו של המשתמש) נועד לצורך כתיבת פרטים בסיסיים עליך ועל פעילותך בוויקיציטוט. דף השיחה (כמו דף זה לדוגמה) משמש כדי להשאיר למשתמש הודעות אישיות.
  • הודעה אישית: כדי להעביר מסר או הודעה למשתמש מסוים, יש להיכנס לדף השיחה של אותו משתמש (בלחיצה על שמו, ולאחר מכן מעבר ללשונית השיחה) ולהשאיר בו הודעה. לאחר הוספת הודעה בדף השיחה, המשתמש יקבל חיווי על כך שממתינה לו הודעה חדשה.
  • קבלת עזרה: ניתן לשאול שאלות כלליות הקשורות לוויקיציטוט (מדיניות, נהלים וכד') במזנון, ושאלות ספציפיות או לבקש עזרה בנושא מסוים בדף השיחה הרלוונטי. מידע נוסף ניתן למצוא בדפי העזרה.

אשמח לעזור אם תתעורר שאלה או בעיה, וכך גם כל שאר הוויקימצטטים.

בהנאה! דולבשיחה 20:37, 9 באוקטובר 2014 (IDT)Reply[תגובה]

התנגשות עריכה[עריכה]

בוודאי שמת לב שקיבלת מסך "התנגשות עריכה" בעריכה זו בדף "טוביה צפיר". אם כך, למה המשכת ושמרת את העריכה שלך? בפעולה זו דרסת את העריכה שלי. דולבשיחה 13:29, 26 בדצמבר 2014 (IST)Reply[תגובה]

אני לא שמרתי. ברגע שהוא הראה לי התנגשות בעריכה - ביטלתי את פעולת השמירה (לא לחצתי 'שמור') ויצאתי החוצה ('צא מעמוד זה'). אם העריכה שלך "נדרסה" זה לא קרה ביוזמתי ~ נועם

עם עובדות אי־אפשר להתווכח – העריכה שלך דרסה את העריכה שלי. אמתין עד שתסיים לערוך ואבצע שוב ויקיזציה. בינתיים, קרא בבקשה את ויקיציטוט:דף שיחה, והקפד לפעול לפי סעיפים 4 ו־5 (חתימה והזחה). שבת שלום, דולבשיחה 09:43, 27 בדצמבר 2014 (IST)Reply[תגובה]

דולב שלום, אתה יכול לעשות ויקזציה מחדש - אני כבר לא אכניס שינויים בעמוד!

יאיר לפיד[עריכה]

שלום,

שנינו הוספנו ציטוט זהה בנוגע ליאיר לפיד (ציטוט השחיתות) אתה סיווגת אותו כ"לאחר שחזר לכהן כחבר כנסת" ואני תחת "במהלך קמפיין הבחירות לכנסת ה-20". הציטוט שהוספת ארוך מידי לטעמי ואני חושב שהוא מפספס את הנקודה. אני חושב שהפיסקה שלי (הערוכה) סבירה יותר עבור הקוראים להבנת המסר. מה דעתך, מה להשאיר ומה להסיר? שבת שלום Koby12345 - שיחה 16:40, 2 בינואר 2015 (IST)Reply[תגובה]

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[עריכה]

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[עריכה]

(Sorry to write in Engilsh)

  1. ^ This survey is primarily meant to get feedback on the Wikimedia Foundation's current work, not long-term strategy.
  2. ^ Legal stuff: No purchase necessary. Must be the age of majority to participate. Sponsored by the Wikimedia Foundation located at 149 New Montgomery, San Francisco, CA, USA, 94105. Ends January 31, 2017. Void where prohibited. Click here for contest rules.