הבדלים בין גרסאות בדף "סיינפלד"

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
נוספו 1,336 בתים ,  לפני 10 שנים
* "מס ההכנסה זה כמו המאפיה, הם יכולים לקחת כל מה שהם רוצים!"
* "אתה יודע שאתה זקן כאשר אתה מקבל רק נר אחד על העוגה. זה כמו להגיד 'נראה אם אתה יכול לכבות את זה'."
* "לפי כמהמספר מחקרים, הפחד הכי גדול ביותר של בני האדםאדם הוא נאוםלנאום פומביבפני קהל. מספר שתיים הוא, מוות. מוות הואנמצא מספרבמקום שתיים.השני! זהכלומר, נשמעעבור הגיוני?האדם זההממוצע, אומראם שאדםהוא ממוצעחייב יעדיףללכת בהלוויהלהלוויה, הוא יעדיף להיות בתוך ארון המתים, מאשר לשאת את ההספד." ~ עונה 4, פרק 23
* "אין כזה דבר כיף לכל המשפחה."
* "יש מעט מאוד עצות במגזינים לגברים, מפני שגברים לא חושבים שיש הרבה שהם אינם יודעים. נשים חושבות כך. נשים רוצות ללמוד. גברים חושבים, 'אני יודע מה אני עושה, פשוט תראה לי מישהי עירומה'."
* "לגברים לא אכפת מה יש בטלוויזיה, אכפת להם רק מה עוד יש בטלוויזיה."
* "גבר מצפה מאישה לאותם דברים שהוא מצפה מזוג תחתונים, מעט תמיכה ומעט חופש."
* "מחשוףלהביט הואבמחשוף זה כמו ליקוילהביט חמהבשמש. אתה לא יכול לבהותבוהים בו כי. זה יותרמסוכן מדי מסוכן. אתה אמור רק להעיף עליו מבט, לקבל מושג כללי, ומיידומיד להסב את העיניים." ~ עונה 4, פרק 16
* "כל מה שמפריד בינו לבנינו זאת שכבת בד דקה!" ~ ג'רי מזועזע כשהוא מגלה שקרמר אינו לובש תחתונים
* "נתראה במזנון." ~ המשפט האחרון בסדרה.
* "אני בוחר לא לרוץ!" ~ בפרק "המירוץ"
* "האם זה? יכול להיות? זה זה! פאפי השתין על הספה שלי!" ~ בפרק "הספה"
* "כל התוכניות בין גברים הם זמניים. אם לאחד הגברים תצוץ לפתע הזדמנות לחזר אחרי אישה, זה כאילו שניהם מעולם לא נפגשו. זה הקוד הגברי. ולא משנה כמה חשוב היה התכנון שלהם. אתם יודעים, רוב הפעמים כשמבטלים שיגור חללית זה כי אחד האסטרונאוטים פגש מישהי בדרך לכן השיגור. הם עוצרים את הספירה לאחור. הוא נשען על החללית ומדבר איתה, 'אז, מה דעתך שניפגש לאיזה משקה כשאחזור'?"
* "אני שונא את ה-'המשך יבוא' בטלוויזיה. זה איום ונורא כשחשים שה-'המשך יבוא' מגיע. אתם צופים בתוכנית, נכנסים אל תוך העלילה, וחמש דקות לסיום מבינים 'הי, הם לא הולכים להצליח! טימי עדיין תקוע במערה! אין סיכוי שהם סוגרים את כל העניין בחמש דקות!' הרי הסיבה היחידה לצפות בתוכנית טלוויזיה היא כי יש לזה סוף. אם הייתי רוצה סיפור ארוך, משעמם וחסר מסקנה, הייתי מסתפק בחיים שלי."
{{מפריד}}
* "סלט עוף הוא לא ההפך מטונה. סלמון הוא ההפך מטונה, כי סלמון שוחה נגד הזרם, וטונה שוחה עם הזרם."
1,925

עריכות

תפריט ניווט