מיליון דולר בייבי

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
דף זה זקוק לעריכה, על מנת שיתאים לסגנון המקובל בוויקיציטוט.
לצורך זה ייתכנו סיבות אחדות: פגמים טכניים כגון מיעוט קישורים פנימיים, סגנון הטעון שיפור או צורך בהגהה. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו.

מיליון דולר בייבי הוא סרט קולנוע אמריקאי.

פרנקי דאן[עריכה]

  • אני רוצה שתדפוק, ממש בציצים, עד שהם יהפכו לכחולים ונופלים.
  • ג'ירלי, קשה לא מספיק.

מגי פיצג'רלד[עריכה]

  • "ראיתי את המאבק האחרון שלך שווארל. ביליתם כל כך הרבה זמן פנים על הבד, חשבתם שלבד יש ציצים."
  • "אני בת 32, מר דאן, ואני כאן חוגג את העובדה שביליתי שנה נוספת בגירוד כלים ומלצרות וזה מה שאני עושה מאז 13, ולדבריך אהיה בן 37 ​​לפני שאוכל אפילו לזרוק אגרוף מכובד, שעליי להודות, לאחר שעבדתי על תיק המהירות הזה במשך חודש עשוי להיות האמת הפשוטה של ​​אלוהים. אמת אחרת היא שאחי בכלא, אחותי בוגדת ברווחה בכך שהיא מעמידה פנים שאחד התינוקות שלה עדיין חי, אבא שלי מת ואמא שלי שוקלת £ 312. אם הייתי חושב ישר הייתי חוזר הביתה, אמצא קרוואן משומש, קונה הטיגון עמוק וכמה אורוסים. הבעיה היא שזה הדבר היחיד שאי פעם הרגשתי טוב לעשות. אם אני זקנה מדי בשביל זה אז אין לי כלום. האמת הזו מספיק שתתאים לך?"

אדי דופריס[עריכה]

  • "פרנקי אוהב לומר שאגרוף הוא מעשה לא טבעי, שכל דבר באגרוף הוא אחורה: לפעמים הדרך הטובה ביותר לתת אגרוף היא צעד אחורה... אבל צעד אחורה מדי ואתה לא נלחם בכלל."
  • "כל אחד יכול להפסיד בקרב אחד, כל אחד יכול להפסיד פעם אחת."

נאמר עליו[עריכה]

  • "יחודו של "מיליון דולר בייבי" בגוף עבודותיו של איסטווד, הרגישות איננה מתבטאת רק בעבודת הבימוי שלו. היא ניכרת בעיקר במלאכת המשחק שלו, שעד-כה ביקשה לשמור באדיקות על פאסון גברי ונוקשה, ואילו כאן מאפשרת לו להיפתח לקשת של רגשות אותן לא נהג להפגין עד-כה. איסטווד, שפניו המסותתות הזכירו תמיד את צורתו של אגרוף קפוץ, מרשה לעצמו לאבד שליטה, להתפרק ואף מאפשר לעיניו להזיל את אותו נוזל זר וחריג לדמויות שגילם, הדמעות. ואולי העובדה שאיסטווד כה ממעט לבכות בסרטיו ולהפגין כאב אמיתי היא זו שגורמת לזעזוע הנורא ולתחושת הייאוש הבלתי נסבלת ברגעי הסיום. נוק. אאוט." ~ אהרון קשלס