מיקי חיימוביץ'

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.

מיקי חיימוביץ' (נולדה ב־15 ביוני 1962) היא עיתונאית ומגישת חדשות ישראלית, שכיהנה כחברת הכנסת מטעם מפלגת "חוסן לישראל".


  • "בנקודות הרגישות של החברה הישראלית, בקונפליקטים, אני חושבת שאני כמגישה צריכה לייצג את כל העם, זה לא במקום שאני אביע עמדה. ברור שיש לי דעות על כל דבר, אבל אני משדרת לכולם, ולכן כולם צריכים לראות בי מישהי חסרת דעות ונטולת פניות. אף פעם לא תראו בשידור שאני לא מסכימה עם משהו."
  • "עשינו דרך מאוד ארוכה בהגשת החדשות. פעם הכול היה הרבה יותר רציני וממלכתי, היום האווירה אנושית יותר."
  • "פחות מדי אנשים יודעים על ההשלכות הסביבתיות של מה שהם אוכלים. 'מזון מקיים' הוא מזון שייצורו מזיק לסביבה בצורה פחותה. מדובר בהעדפה של מזון מקומי שגדל בעונתו, של צמצום כמויות, ומניעת בזבוז מזון ויצירת כמויות גדולות של פסולת. תעשיית הבשר אינה עומדת בשום קריטריון של מזון מקיים."
  • "ברגע שאומרים 'גלובלי' אנשים מרגישים שזה לא נוגע להם, ואז התחושה היא שאין מה לעשות, אבל חשוב להבין שכל דבר קטן שאנחנו עושים משנה. אם כל אדם יזרוק את בקבוקי הפלסטיק שלו לפח המיחזור, יצמצם את הצריכה שלו ולא יאכל יום אחד בשבוע בשר, האימפקט יהיה גדול."
  • "ראיינתי דיילות, וזה הזכיר לי את הקשיים שלי כדיילת. שזה השעות הארוכות שאת עומדת במטבח של המטוס כשכולם ישנים, ובסך הכל אין לך יותר מדי מה לעשות והאוכל נורא זמין, אז את מנשנשת כל הזמן. בעיקר את הבייגלס שהיינו מקבלים בדרך חזרה מהטיסה בניו-יורק, שאחרי שאת שמה אותם בתנור, הם יוצאים טריים כאילו יצאו עכשיו מהמאפייה, לשמחתי גיליתי שאל על מספקת לדיילים מנות שונות מלשאר הנוסעים, שמורכבות מיותר פירות וירקות, מה שלא היה קיים בתקופתי. מאוד שימח אותי שהם לא צריכים לאכול את הבייגלס וגבינת השמנת שאנחנו היינו מורידים בכמויות."