לדלג לתוכן

נאיה ריברה

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
דף זה זקוק לעריכה, על מנת שיתאים לסגנון המקובל בוויקיציטוט.
לצורך זה ייתכנו סיבות אחדות: פגמים טכניים כגון מיעוט קישורים פנימיים, סגנון הטעון שיפור או צורך בהגהה. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו.

[[W:נאיה ריברה|נאיה ריברה]] (1987 - 2020) היא שחקנית אמריקאית.

ציטוטים ותרגומם[עריכה]

</gallery> "There are always going to be things you don’t like about yourself or reasons to compare yourself to others, but once you realize that you only get one you, it’s best to just love yourself" - "תמיד הולכים להיות דברים שאת/ה לא אוהב/ת בעצמך או סיבות להשוות את עצמך לאחרים, אבל ברגע שאת/ה מבין/ה שיש רק אחד ממך הכי טוב פשוט לאהוב את עצמך"

"Music is one of my greatest loves. I don't think I would be able to live without music in my life." - "מוזיקה היא אחת מאהבותי הגדולות ביותר. אני לא חושבת שהייתי מסוגלת לחיות בלי מוזיקה בחיי"

"I can relate to girls with self esteem issues because growing up in this industry there is the side of you that is obsessed with perfection. You want to please everyone because if you don't, you won't get the job. There is always someone prettier, smarter, or a better actor that you. You start to nit-pick everything. That perfectionism kicks in and it can take over your life if you let it. You have to get comfortable with yourself. Then, if you get the job, it is an added bonus." - "אני יכולה להתייחס לבנות עם בעיות הערכה עצמית מכיוון שגדילה בתעשייה הזו יש את הצד שלך שאובססיבי לשלמות. את/ה רוצה לרצות את כולם כי אם לא, לא תקבל את העבודה. תמיד יש מישהו/מישהי יפה יותר, חכם/ה יותר או שחקן/ית טוב/ה יותר ממך. הפרפקציוניזם הזה נכנס פנימה והוא יכול להשתלט על חייך אם תתן/י לזה. את/ה צריך/ה להרגיש בנוח עם עצמך. ואז, אם את/ה מקבל/ת את העבודה, זה בונוס נוסף."

“Butterflies can't see their wings. They can't see how truly beautiful they are, but everyone else can. People are like that as well.” - פרפרים לאיכולים לראות את הכנפיים שלהם. הם לא יכולים לראות כמה הם יפים, אבל כל השאר יכולים. אנשים כמו הפרפרים"

"We've all been hurt by words before. So before you speak, think about how your words might affect someone else." - "כולנו נפגענו ממילים בעבר. אז לפני שאת/ה מדבר/ת תחשוב/תחשבי על מי המילים שלך יכולות להשפיע"

"Be kind to people, do the best that you can do and don’t compromise yourself for anyone else and you’ll end up being the best person, trust me." - "תהיו אדיבים לאנשים, תעשו את המיטב שאתם יכולים ואל תתפשרו על עצמכם בשביל מישהו אחר ותגמרו כבן אדם טוב יותר מההתחלה. תסמכו עלי."

קישורים חיצוניים[עריכה]

https://www.azquotes.com/author/12403-Naya_Rivera

“Butterflies can't see their wings. They can't see how truly beautiful they are, but everyone else can. People are like that as well.”