נועה מימן

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
נועה מימן, 2010

נועה מימן (נולדה ב־19 באוקטובר 1980) היא שחקנית ומפיקה ישראלית.


  • "כשהתקבלתי לסדרה ב'יס' אמרו שזה בזכות אבא שלי, מה הקשר בין אבא שלי ליס? מי אמר שהוא תומך בקריירה שלי כשחקנית? טועה מי שחושב שקל לחיות עם אנשים דומיננטיים כמו אבא שלי. יחסי ילדים עם אביהם הם תמיד 'אישו', בלי קשר למצב הכלכלי. רק לחיות עם מחשבה של 'האם גם אני אקריח כמו אבא' היא תחושה מבעיתה. מכיוון שאני נשמרת מביטויי הערצה, אומר רק שאני מחוברת אליו ואוהבת אותו אהבה ענקית בכל כולי."
  • "שפע זה לא רק כסף. את תמיד רוצה עוד מדברים שחשובים לך. פעם הייתי מתרגזת על השאלה הזו, או כשהיו קוראים לי 'ילדת שמנת', היום אני מנסה לשחרר את המקום הזה. לא אבכה על מר גורלי, אבל אני גם לא חוגגת עליו. נכון שאני נועה מימן ואני 'הבת של אבא', אבל כל מי שמכיר אותי יודע שכבר מגיל 10 עבדתי בפיצרייה, וחסכתי ליום חירום."
  • "כילדה חשבתי שאני ארוץ לראשות הממשלה, וסביב המלחמה בעזה הבנתי שכנראה סימנתי את עצמי מחוץ לזה, המדינה לא הולכת לכיוון שבו יבחרו אותי לראשות ממשלה."
  • "אני כן הייתי רוצה לראות גבר ג'נטלמן יותר. אני חושבת שהגברים הישראלים הם נורא קשוחים. זה חלק מתחלואי מדינת ישראל, וקצת רכות תעזור לכולנו, גברים ונשים. גם הנשים הישראליות זקוקות לעדינות הזו. כשיצאתי עם אנשים לא מישראל, שמתי לב שאני נורא אגרסיבית, המשפטים שלי נורא קשים. הם לא אהבו את זה במיוחד, לא תמיד. זה מדליק בהתחלה – 'יואו, היא הייתה קצינה', אבל באיזשהו שלב לאנשים ממדינות נחמדות ותרבותיות קשה להכיל את האינטנסיביות והתוקפנות שלנו."