לדלג לתוכן

סופיה ורגרה

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
סופיה ורגרה, 2020

סופיה ורגרה (בספרדית: Sofía Vergara) (נולדה ב־10 ביולי 1972) היא שחקנית קולומביאנית.


  • "לא קיבלתי עבודה כשהייתי בלונדינית. המלהקים לא ידעו איך לאכול אותי. רק כשצבעתי את השיער לחום הם הבינו שאני לטינית חמה והתחלתי לקבל תפקידים."
  • "ברגע שהפכתי מפורסמת בארצות הברית כבר ידעתי פחות או יותר לאיזה כיוון אני רוצה לקחת את זה. אני מוכנה לנצל את זה עד תום, כי מי יודע מתי זה ייגמר?"
  • "זה לפעמים מפריע שצריך להיראות ייצוגית כל הזמן. אבל אני לא חושבת שזה קשור לפרסום. גם אם את לא מפורסמת את לא אוהבת לראות תמונה מכוערת שלך."
  • "בשבילי ללכת למכון כושר זה עינוי, ואני תמיד במצב רוח רע לפני שאני הולכת וגם בזמן שאני שם. אני שונאת את המאמן שלי. אבל זאת המציאות וזה חלק מהעבודה, ואני מנסה לשמור על אורח חיים בריא. אז יש לי מאמן פרטי, ואני עושה גם קצת ספינינג ופילאטיס. זו משמעת בשבילי. זה כמו ללמוד טקסט לתוכנית – משהו שחייבים לעשות."
  • "הייתי ילדה מאוד רזה, ובתרבות שממנה אני מגיעה, לילדה רזה אין מה להציע. היו לי גם ציצים ענקיים וזה ממש לא נראה פרופורציונלי לגוף שלי."
  • "בנות, ולטיניות בפרט, אוהבות להתלבש מאוד סקסי. האמת? זו חובתה של האישה לדאוג שהבחור שאיתה יהיה מספיק אינטליגנט כדי לדעת להתמודד עם זה. אם בחורה שמתלבשת סקסי מתאהבת בבחור חסר ביטחון זה יהיה סיוט וזה ייגמר רע מאוד. היו לי כבר חברות שהיו להן בחורים קנאים, וזה כאילו, מרוב שהם עסוקים בלשמור ולגונן הם בכלל לא נהנים ממך. אם בחורה היא סקסית והיא מתלבשת סקסי זה בגלל שהיא אוהבת להרגיש יפה. בחורות אוהבות להיכנס למקום ולהרגיש נהדר. בנים צריכים להבין שזו מחמאה בשבילם."