לדלג לתוכן

עדי עזרוני

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.

עדי עזרוני (נולדה ב־16 בנובמבר 1978) היא שחקנית ישראלית.


  • "אני מאוד מעריכה את השנים שעשיתי בערוץ. זו הייתה חוויה בלתי רגילה, זה לא משהו שאני מתחרטת עליו, אני לא רואה בזה עוול. אני לא מרגישה את זה, אולי כי אני נסעתי מפה ויש לי קריירה וחיים אחרים, ואין לי תחושות שאני מנסה לפרוץ מהתדמית הזאת של מנחה בערוץ הילדים. יש מעט מקומות שבשבוע אחד את יכולה לראיין את ראש הממשלה, לעשות דמות קומית ולהופיע בקריית מלאכי וב'פסטיגל‭.'‬ זו סטיגמה, להגיד שזה שטחי."
  • "השם 'חטופים' בעיניי לא מתייחס רק לשבויים, אלא גם למי שהם השאירו מאחור. גם החיים של המשפחות בבית נלקחו מהן. כשקראתי את התסריט ממש התרגשתי, מצורת הכתיבה, מהדמות עצמה וכמובן מהנושא הטעון. ואין לי קשר אישי לנושא, מעבר למה שמרגיש כל ישראלי. נורא רציתי להכיר את יעל. היא 'אחות של',‬ וזה קצת שונה ממה שאנחנו שומעים בתקשורת. לא מדברים על האחים. והרי בזמן שהאח נשבה וההורים נלקחו איתו, גם החיים שלי, כאחותו, נלקחו. אלו חיים של לחיות עם נוכח־נעדר. אין לך פריווילגיה להיות ילד רע ולעולם לא תוכל למלא את הכאב, העצב, החור שנוצר."
  • "גם בעולם היזמות יש מוכרים יותר ופחות, אז יש לי בהחלט רצון להיות מוכרת, יותר מהבחינה שיצרתי פרויקטים שאני גאה בהם. אני רוצה שבשכבת אנשי העסקים יידעו שאם זה פרויקט שאני עושה, זה פרויקט טוב, ושיש לי את היכולות להרים דברים מעניינים."
  • "אני שחקנית יותר טובה בגלל שאני חיה חיים אמיתיים, במיוחד שבאתי מתוך הבועה של ערוץ הילדים, כסף שנכנס כל חודש ופרסום. העובדה שאני חיה את החיים לא רק כשחקנית, נותנת לי איזשהו עומק. כשהגעתי לניו יורק חוויתי קושי כלכלי, כי הברז נסגר, ובאיזשהו מקום זה שיצאתי מה־Comfort zone ‏(אזור הנוחות) שלי הפך אותי לשחקנית יותר טובה."