לדלג לתוכן

רוית אסף

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.

רוית אסף (נולדה ב־13 במרץ 1974), דוגמנית ומלכת היופי של ישראל לשנת 1992.

  • "תחרות מלכת היופי היוותה עבורי פלטפורמה מצוינת למינוף לעולם העסקים. היה לי ברור שאקים עסק הנושא את שמי, ואהפוך אותו למותג מצליח. רשת בתי הספר שלי למקצועות האיפור והיופי, מזה 15 שנים, נחשבת לרשת מובילה בתחומה בארבעה סניפים: תל אביב, ירושלים, אשדוד ובאר שבע, ובקרוב יוקם סניף גם בצפון הארץ. תחרות מלכות היופי, והחשיפה לעולם הדוגמנות, פתחו בפני דלת לעולמות של אופנה ויופי. במשך שנים הייתי במרכז העניינים כדוגמנית, שכל היום מאפרים, מסרקים, מלבישים ומצלמים. העבודה לצד בעלי מקצוע, להיות על הסט ולראות איך בכל מראה אני משדרת משהו אחר, גרמה לי להתאהב בתחום האיפור והיופי, מה שבאופן טבעי הביא אותי להקים עסק בתחום הכל כך מוכר וקרוב אליי." ~ על המעבר מעולם הדוגמנות לעולם העסקים (רואי פרסול, "הביאה את המיליון: רוית אסף לא מתחרטת על ההשתתפות ב'עד סוף העולם' ", באתר מעריב, 2 בינואר 2015)
  • " 'עד סוף העולם' הייתה מבחינתי חוויה מדהימה ומעשירה, ובדיעבד גם מאוד משתלמת. כשפנו אליי, אינסטינקטיבית אמרתי לעצמי 'מגניב'. קצת שקט ממיילים, טלפונים וכו'. אבל באותה נשימה, חשבתי לעצמי שאין סיכוי שאוכל להתנתק מכל מה שיש לי כאן בארץ. בסוף, אחרי לא מעט הרהורים ובהחלטה משותפת עם בעלי, החלטתי לנסוע, ליהנות מחוויית הפרסום והחשיפה שתוכנית ריאליטי נותנת. זה רק יכול לתרום לעסק הנושא את שמי. וכמובן לעשות הכול ונכון, כדי להביא את המיליון לליאם (בנה המשותף מהגרוש, אבי חזן). אני ממש לא מתחרטת על התוכנית, בטח לא אחרי שזכיתי במיליון בשביל ליאם. להיפך, התוכנית עשתה לי ממש טוב בקרב קהלים שונים. הטלוויזיה חשפה את מי שאני, ואני מאוד שלמה עם איך שיצאתי. התוכנית חשפה תכונות אופי שלי שלא כולם מכירים. אנשים פתאום ראו שאני מאוד בגובה העיניים, לא מתנשאת, אנושית מאוד, מצחיקה, ולא רק אשת עסקים אסרטיבית, ממוקדת מטרה. יש לי את הדרך שלי להשיג את מטרותיי, וזה תמיד בנועם ולא ברמיסת האחר." ~ על השתתפותה בתוכנית הריאליטי "עד סוף העולם" (רואי פרסול, "הביאה את המיליון: רוית אסף לא מתחרטת על ההשתתפות ב'עד סוף העולם' ", באתר מעריב, 2 בינואר 2015)
  • "אז באמת חיפשו מלכת יופי, שגרירה שאולי תביא שלום עולמי, היום הכול הרבה יותר מסחרי. מחפשים היום דוגמניות, הייתה התייחסות אחרת אז." ~ על תחרות מיס עולם האמריקנית 2014 ("נו מור בקיני למלכות: רוית אסף ונירית בקשי הרגישו נבוכות", באתר nana10,‏ 22 בדצמבר 2014)
  • "זה לא עבד בגדול. אני הייתי ממש אחרי צבא וכשאתה מתאהב בגיל 20 הרצונות כבר שונים בגיל 30." ~ מסבירה את הסיבה לפירוק נישואיה הראשונים על רקע בחירתה להשתתף בריאליטי 'עד סוף העולם' ("רוית אסף: 'הקשר שלנו לא עבד, ובגדול' ", באתר nana10,‏ 13 באפריל 2014)