רונית יודקביץ'

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.

רונית יודקביץ' (נולדה ב־14 בנובמבר 1965) היא דוגמנית ושחקנית ישראלית.

  • "זה לא שוויתרתי על הדוגמנות לטובת המשחק, אני מנסה תמיד לשלב בין שני הדברים, אבל זה לא תמיד מצליח. אני מנסה לזרום ומקווה שדברים יסתדרו."
  • "אני מכירה את החיים בקיבוץ, אמנם לא גרתי שם אבל יש לנו במשפחה קיבוצניקים כך שאני יודעת מה זה בית ילדים וחדר אוכל משותף. גם האינטריגות בתוך החברה הקיבוצית לא זרים לי, זה חלק מההיסטוריה שלי, מהילדות. מעבר לזה יש דברים שלמדתי דרך התסריט. זה סרט שעוסק בדברים שקורים בין אנשים בתוך חברה סגורה ועל רקע תקופה אחרת שבה אנשים חשבו אחרת." ~ על הסרט "אדמה משוגעת"
  • "בכל העולם רואים היום על המסך נשים שהן מזמן לא בנות 15. הטרנד היום הם נשים כמו אנג'לינה ג'ולי, קתרין זיטה-ג'ונס או אנדי מקדואל, שאגב משלבות משחק ודוגמנות. הן בהחלט מודל לחיקוי. אצלנו יש גם לא מעט דוגמאות אם זו איילת זורר שהובילה קמפיין של 'גולף', יעל אבקסיס שהובילה לפניי את הקמפיין של 'קרייזי ליין' או עינת ארליך שמדגמנת ל'ג'אמפ'."
  • "התחלתי לדגמן מאוד צעירה ואז זה היה יוצא דופן, הדבר היחיד שיכלו להשוות אליו הוא ברוק שילדס בחו"ל. היום יש הרבה צעירות."
  • "הייתי נוסעת כל יום לצילומים מפתח תקווה לתל אביב, עבדתי כמו חמור, אבל נהניתי מזה. נפתחו לי העיניים, קניתי מכונית, הגעתי למקום אחר. התקדמתי בזכות עצמי והייתי גאה. יופי זה משהו שאנשים מתעסקים בו, אז שידברו. מבחינתי זו תמיד הייתה עבודה מכובדת ששכרה בצידה. הרי כולם יתעסקו תמיד ביופי."