לדלג לתוכן

שוגר זאזא

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
דף זה זקוק לעריכה, על מנת שיתאים לסגנון המקובל בוויקיציטוט.
לצורך זה ייתכנו סיבות אחדות: פגמים טכניים כגון מיעוט קישורים פנימיים, סגנון הטעון שיפור או צורך בהגהה. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו.

שוגר זאזא (באנגלית: Sugar Zaza) הוא כינויים של צמד הקומיקאים הישראלים תום טרגר (נולד ב-6 בינואר 1988) ואור פז (נולד ב-6 באוקטובר 1988).

שני הקומיקאים, יוצרי אינטרנט, יוטיוברים, כותבים, שחקנים ואנימטורים, החלו לפעול בשנת 2006 במסגרת אתר Flix, ומאז יצרו עשרות מערכונים שזכו להצלחה רבה, שתי סדרות אינטרנט וסרט טלוויזיה.

סרט אפס[עריכה]

[פותח לאפס את הדלת בבוקר] אור: כן, מה אתה רוצה? אפס: בוקר טוב מטומטם! [אפס שופך על אור דלי מים] אור: למה שתעשה את זה? אפס: נו, מאיפה אני יודע אם אתה ער או לא! אור: כי אם ירדתי למטה לפתוח את הדלת, כנראה שאני ער! [אפס שופך על אור עוד דלי מים] אור: למה שוב? אפס: לא יודע, ומה אם אתה זומבי? אור: מה הקשר? אפס: כי אז היית נמס! אור: זה מכשפה אידיוט!

אפס בטלפון[עריכה]

אפס: הלו ערוץ עשר יש לי סרט בשבילכם יאללה לאא כוסאמק אפס: הלו ערוץ הילדים יש לי סרט מקסים ופעוטי לילדים לא? יאללה לכו תזדיינו אפס: הלו ערוץ שתיים יש לכם מים בברך? מה חשבתם יהיה קולה.