לדלג לתוכן

שחר אבן צור

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.

שחר אבן צור (‏נולד ב־23 באפריל 1972) הוא זמר ישראלי.


  • "כל אמן רוצה להצליח מאוד אבל אני קודם כול בטוח בדרך שלי ולפעמים אתה מצליח יותר ומצליח פחות. הייתי רוצה להמשיך לעשות תקליטים, גם לבד, גם עם מוניקה, וגם לצייר איזשהו פסקול של החיים שלי."
  • "היום אני מרגיש מאוד ישראלי. גם בחיים האישיים, אני פחות מסתכל על המערב, אני כמעט ולא קונה דיסקים של אמנים מחו"ל, אני קונה דיסקים של מתי כספי ומשלים פערים של פעם."
  • "כשחושבים על 'מוניקה סקס' כלהקת רוק תל אביבית, כבר מדביקים לזה סטריאוטיפים, אני לא הקונפורמיסט המושלם. אני לא נכנס לתוך המשוואות שעושים לי, ברמה של 'דייב גרוהל הישראלי' או רוקר כזה או אחר. זה לא מדבר אליי. מדברת אליי המוזיקה, ללכת עם ההרגשה שלי. הגעתי למקום שלי בעזרת הרבה נגינה והרבה אהבה למוזיקה."
  • "אין ספק שחיי הלילה של תל אביב מתמקדים לרוב באזור הזה, אבל עכשיו מגיעה הסתכלות אחרת. אני כאילו חוזר למקום שבשבילי הוא יומיומי, הכי מלוכלך, נורא מזוהה עם חיי הלילה, עם הרעש והעשן. אני דווקא התחברתי אליו מהמקום הישן יותר, מהתמונות והאווירה של פעם." ~ על הכיכר "כיכר מגן-דוד"
  • "מצאתי גם את הביטוי לסביבה שלי, לאלנבי של היום ואלנבי של פעם. שיר הנושא לאלבום מספר על החלוצים שעלו לארץ, שנתנו וחלמו. באותה נשימה, אני חיי את החיים שלי בתל אביב היום והיא אחרת לגמרי." ~ על אלבומו "כיכר מגן דוד"