שיחה:אהוד אולמרט

תוכן הדף אינו נתמך בשפות אחרות.
מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.

יש כאן ציטוט מתאריך 16/9/07. נכון ליום שבו אני כותב את הערתי זו ( שהוא: 25/5/07 ), מועד זה עדיין לא הגיע... אז מתי בדיוק אמר אולמרט את מה שרשום שהוא אמר ב- 16/9/07?


אהוד אולמרט:"אני בניתי את ירושלים!"

מה עם הקשר[עריכה]

ללא הקשר הציטוט מאבד מערכו.

"דרוש מקור"[עריכה]

"מיניתי את רמון ובר-און לשרים כי הם חברים שלי." קשה לי להאמין שפוליטיקאי משופשף כאולמרט יגיד משפט כזה, אבל אם אכן נאמר - מתי? איפה? במשפט שמוציא את רה"מ לשעבר כ"כ רע - ראוי שיהיה לפחות מקור שיוכיח שהמשפט נאמר. לגבי ציטוט על שירותו הצבאי - נכתב בהערה: "אולמרט שירת ככתב בעיתון במחנה". תיקנתי זאת לפי העובדות האמיתיות: "אולמרט שירת כלוחם, ולאחר פציעה ככתב בעיתון במחנה". -- הודעה זו השאיר/ה משתמש/ת אנונימי/ת.

לדעתי הדקדוק ששרת כלוחם ואז נפצע זו ירידה לפרטנות יתר, את הביוגרפיה של אולמרט ניתן לקרוא בויקיפדיה, כאן מצטטים • עודד (Damzow)שיחה 08:11, 25 באוגוסט 2009 (IDT) תגובה[תגובה]
זו לא סתם "דקדקנות", מכיוון שלכתוב "אני לוחם" ואז בסוגריים "אולמרט שירת ככתב בעיתון במחנה" מציג אותו גם בצורה מזלזלת וגם כשקרן. אין כאן עניין של ביוגרפיה אלא פשוט לדייק. -- הודעה זו השאיר/ה משתמש/ת אנונימי/ת.
לדעתי, כיוון שבציטוט עצמו אולמרט מעיד על עצמו כלוחם, הפירוט על עברו הצבאי הוא רלוונטי. כמו כן הוספתי מקור לציטוט "מיניתי את רמון ובר-און לשרים כי הם חברים שלי." מיקיMIKשיחה • 18:06, 28 באוגוסט 2009 (IDT)תגובה[תגובה]