שיחה:חסן נסראללה

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

השם שלו זה חסן נסראללה, ולא נאסראללה. ה"א" מיותרת. בערבית حسن نصراﷲ - תעתיק מדוייק: חסן נצראללה - אך כמו שלא כותבים צדאם חוסיין אז לא כותבים נצראללה (למרות שיש כאלו שכותבים כך).

אבל בין ה"נ" ל"ס" (נאסראללה) אין אליף (ا) ולכן אין לכתוב אלף. כך לפי כללי האקדמיה לעברית שאומרת שהיכן שיש אליף בערבית - תהיה אלף בשם מתועתק מערבית. זה המשתמש Idanrm1 מויקיפדיה ומוויקיספר (כאן), סלחו לי פשוט אין לי כוח להרשם.. וכי אני לא רשום - זה לא נותן לי אפשרות להעביר. למי שיש אפשרות להעביר את הערך - אז שיעביר כי ה"א" בין "נ" ו"ס" מיותרת. בקיצור - נסראללה. לילה טוב Idanrm1 16:35, 25 יולי 2006 (IDT)

אני מעביר. אגב, אתה מוזמן להירשם... עידן ד 11:46, 24 יולי 2006 (IDT)
מה? מי רשם אותי?? אני רגיל לוויקיספר, ואז התחברתי כ-Idanrm1, ופתאום זה התחבר - ונזכרתי שאני בכלל בוויקיציטוט.. לא צריך להירשם קודם?? מה, אם אני נרשם לוויקי אחד, אז זה נרשם אוטומטית לכל המיזמים?? מוזר.... Idanrm1 16:35, 25 יולי 2006 (IDT)
חדש לי ומוזר לי מה שאתה אומר. למרות שזה משמח מאוד. הייתה תוכנית לעשות את זה, אבל עד כמה שידוע לי, הפרוייקט לא הסתיים ואף נתקל בקשיים. אם אמצא משהו חשוב, אני אכתוב זאת בכל מיזמי הקרן. עידן ד 18:11, 25 יולי 2006 (IDT)