הבדלים בין גרסאות בדף "שיחה:כריס קרוקר"

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
(תגובה)
שורה 26: שורה 26:
 
: אוקיי, 10 מיליון, אבל שוב, איפה עובר הגבול? פרקלס, לגבי שאלתך, צריך להוסיף נקודותיים (:) בתחילת השורה. לעזרה נוספת, ראה [[ויקיציטוט:דף שיחה]]. [[משתמש:דולב|דולב]] • [[שיחת משתמש:דולב|שיחה]] 19:47, 6 באוגוסט 2008 (IDT)
 
: אוקיי, 10 מיליון, אבל שוב, איפה עובר הגבול? פרקלס, לגבי שאלתך, צריך להוסיף נקודותיים (:) בתחילת השורה. לעזרה נוספת, ראה [[ויקיציטוט:דף שיחה]]. [[משתמש:דולב|דולב]] • [[שיחת משתמש:דולב|שיחה]] 19:47, 6 באוגוסט 2008 (IDT)
 
:: תשמע, הבחור הזה יחסית די מפורסם, ע"י כך שאפילו התקשורת האמריקאית מכירה בו. הציעו לו להתשתתף בטלוויזיה (אני לא זוכרת אם הוא נענה להצעה או לא, אבל זה לא משנה). אני לא יודעת איפה עובר הגבול, אבל בכל מקרה, האמ, לדעתי את זה עורכי האתר צריכים להחליט. (ותודה)--[[משתמש:Freckles|Freckles]] 14:21, 7 באוגוסט 2008 (IDT)
 
:: תשמע, הבחור הזה יחסית די מפורסם, ע"י כך שאפילו התקשורת האמריקאית מכירה בו. הציעו לו להתשתתף בטלוויזיה (אני לא זוכרת אם הוא נענה להצעה או לא, אבל זה לא משנה). אני לא יודעת איפה עובר הגבול, אבל בכל מקרה, האמ, לדעתי את זה עורכי האתר צריכים להחליט. (ותודה)--[[משתמש:Freckles|Freckles]] 14:21, 7 באוגוסט 2008 (IDT)
  +
::: פרקלס, את חלק מ"עורכי האתר". אני אמנם קצת יותר ותיק ויש לי הרשאת [[ויקיציטוט:ביורוקרט|ביורוקרט]], אך הדעה שלי שווה בדיוק כמו הדעה שלך, וצריך לשאוף להגיע לקונצנזוס. החשש העיקרי שלי כרגע הוא יצירת תקדים ופתיחת דלת ליצירת דף ציטוטים על כל אדם שסרטוניו נצפו X פעמים. [[משתמש:דולב|דולב]] • [[שיחת משתמש:דולב|שיחה]] 21:50, 7 באוגוסט 2008 (IDT)

גרסה מ־20:50, 7 באוגוסט 2008

כריס קרוקר הוא בחור שהתפרסם באתר יוטיוב, שבו יצר כל מיני סירטונים, שבהם הוא מדסקס על עינייני היום-יום, ונוקט את עמדותיו כלפי סיטואציות רלוונטיות ועדכניות בכל דור ודור ובעיקר בנושא - מלחמת המינים, ושנאת חינם בפרט.
כריס קרוקר הוא בחור עליז, אשר בעל נפש חזקה, שמסרב ללכת עם הזרם! הוא אדם בעל חוכמה, אשר צריכה להשמר!
כריס קרוקר הוא אדם נדיר עם כוח רצון רב! למרות כל השנאה והגנאי שהוא סופג הוא מחייך וממשיך לעשות מה שהוא אוהב - להתרברב ביחודיותו...
זוהי אישיות נדירה שצריך להכיר, ואף ראויה ללמוד ממנה!
הוא אדם בעל ביטחון עצמי, וגאה [בכל המובנים], ויש להעריך אותו, ולהעניק לו ח"ח.

נ"ב, תוכלו להעיף מבט בפרופיל שלו באתר -
http://www.youtube.com/user/itschriscrocker?ob=1 -- הודעה זו נכתבה על ידי המשתמש/ת Freckles ששכח/ה לחתום.

תודה על תגובתך המפורטת לתבנית החשיבות. אני ממש מתלבט בנוגע לדף הזה, ואשמח אם משתמשים נוספים (שלא יצרו את הדף) יגיבו כאן. דולבשיחה 22:25, 31 ביולי 2008 (IDT)
אני לא חושב שקריס קרוקר הוא אישיות שיש מספיק תוכן באמירות שלו כדי שיפתחו עליו ערך בויקיציטוט. אולי ערך הומוריסטי באיןציטוט, אבל עם ציטוטים כמו "תעזבו את בריטני בשקט" ו"זרע סמיך יותר מדם" אני לא חושב שהוא צריך להיות כאן... ‏RaymondAK-47שיחה - earth is full. go home. 23:50, 31 ביולי 2008 (IDT)

אומנם כריס לעיתים מתבטא באופן מעט גס, ואכן יש לו אישיות צינית, ותופסים את הבחור כהומוריסטי ומשעשע, אך יש לו לעיתים אמירות חכמות, ועל אף ישירותן וכנותן, הוא לא מתבייש לומר את אשר על ליבו. לדעתי יש לו מקום כאן, כי הוא לא שונה כמו כל שאר המודרניסטים שמתבטאים באופן כנה מידי לעיתים.
לדעתי הפרופיל הזה לא מתאים לאיןציקלופדיה, כי שם רשומים בעיקר שטויות ופארודויות על המאמרים בויקיפדיה, בציניות, כשם צורת התבטאותו של כריס, אך לדעתי, אין זוהי במתו הנכונה, משום שעל אף שהוא שטוטניק, הוא לא מדבר שטויות, ודן בעניינים רלוונטיים ואקטואלים, שחש שהם חשובים לו, כשם שפירטתי למעלה.
ואכן, ציטוטים שחששתי שהם לא ראויים, לא רשמתי כאן.
לסיכום, אשמח אם ההחלטה לאשר דף זה אכן תתבצע, אך אשאיר זאת בידיכם. בכל מקרה, לפני זאת, אשמח להגיב בדיון, כאשר עוד משתמשים יגיבו.
--Freckles 23:04, 1 באוגוסט 2008 (IDT)

כנראה שיש לך את התדמית הלא נכונה של איןציטוט. באיןציטוט יש דברים רציניים לחלוטין שמעלים חיוך או מצחיקים, לדוגמא, הערך איןציטוט:רונלד רייגן רובו מלא בציטוטים אמיתיים. האמירות של כריס יתקבלו באיןציטוט ולא יהיה עליהן מחלוקת... ‏RaymondAK-47שיחה - earth is full. go home. 11:08, 2 באוגוסט 2008 (IDT)
אבל אם יגכימו שזה ישאר פה...be my guest... ‏RaymondAK-47שיחה - earth is full. go home. 11:12, 2 באוגוסט 2008 (IDT)

האם בויקיציטוט מקום רק לפילוסופים, אנשי מדע ותרבות, אשר מקובלים על החברה? --Freckles 17:31, 2 באוגוסט 2008 (IDT)

לא, אבל אין מספיק תוכן בציטוטים שלו כדי לפתוח עליו ערך... ‏RaymondAK-47שיחה - earth is full. go home. 17:59, 2 באוגוסט 2008 (IDT)
השאלה האמיתית היא האם כל מי שמעלה כמה סרטוני וידיאו ל"אתה־צינור", שבהם רואים אותו מתבכיין, זכאי לדף ציטוטים בוויקיציטוט. במה שונה מר קרוקר הנכבד מכל שאר מעלי הסרטונים לאתר הנ"ל ולאתרים אחרים? דולבשיחה 18:41, 2 באוגוסט 2008 (IDT)
מה ששונה זה שהוא התחיל להתבכיין על בריטני ספירס והוא שודר ברחבי העולם... ‏RaymondAK-47שיחה - earth is full. go home. 20:13, 2 באוגוסט 2008 (IDT)
כן, הוא אכן התפרסם, אבל איפה עובר הגבול? מיליון צפיות בסרטון? עשרת אלפים? מאה? דולבשיחה 23:33, 2 באוגוסט 2008 (IDT)
אתה כנראה לא ממש מעודכן, יש לי מומצע צפיות של 10 מיליון בערך, לא שאני חושב שזאת סיבה לתת לו ערך בויקיציטוט... ‏RaymondAK-47שיחה - earth is full. go home. 00:54, 3 באוגוסט 2008 (IDT)

אכן, ואף יותר. (זה לא ממש קשור לשיחה, אבל בכל זאת - מה הפונקציה שעליי ללחוץ כדי להוסיף את התגובה כתגובה לדברים שנאמרו? ולא שהטקסט יישק לקצוות הימניים של הדף?)--Freckles 12:37, 6 באוגוסט 2008 (IDT)

אוקיי, 10 מיליון, אבל שוב, איפה עובר הגבול? פרקלס, לגבי שאלתך, צריך להוסיף נקודותיים (:) בתחילת השורה. לעזרה נוספת, ראה ויקיציטוט:דף שיחה. דולבשיחה 19:47, 6 באוגוסט 2008 (IDT)
תשמע, הבחור הזה יחסית די מפורסם, ע"י כך שאפילו התקשורת האמריקאית מכירה בו. הציעו לו להתשתתף בטלוויזיה (אני לא זוכרת אם הוא נענה להצעה או לא, אבל זה לא משנה). אני לא יודעת איפה עובר הגבול, אבל בכל מקרה, האמ, לדעתי את זה עורכי האתר צריכים להחליט. (ותודה)--Freckles 14:21, 7 באוגוסט 2008 (IDT)
פרקלס, את חלק מ"עורכי האתר". אני אמנם קצת יותר ותיק ויש לי הרשאת ביורוקרט, אך הדעה שלי שווה בדיוק כמו הדעה שלך, וצריך לשאוף להגיע לקונצנזוס. החשש העיקרי שלי כרגע הוא יצירת תקדים ופתיחת דלת ליצירת דף ציטוטים על כל אדם שסרטוניו נצפו X פעמים. דולבשיחה 21:50, 7 באוגוסט 2008 (IDT)