שיחה:לארי דייוויד

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
  • I like how if you criticize the war you don't support the troops. You're the ones sending them over to die, so how is it I don’t support them? If the army was made up of child molesters, then I'd support them. If we went to an all child molester army, I would be their biggest supporter. "Please don't bring the troops home. Stay the course. Keep them there a long time." But they're not child molesters. And they're not the Twins, that’s for sure. Where are the Twins? Send in the Twins. I'd like to hear that scene. "Jenna, Barbara... Daddy and I have talked it over and we want you to go fight in Iraq." ...Ah, what's the use?
  • אני אוהב את זה שאם אתה מבקר את המלחמה, אינך תומך בכוחות. אתה אלו ששולחים אותם למות, אז איך זה שדווקא אני אינני תומך בהם? אם הצבא היה מורכב ממתעללים בילדים, אז הייתי תומך בשליחתם למלחמה. לו היינו הולכים לכיוון של צבא שכולו מתעללים בילדים, אני הייתי התומך הגדול מכולם! "בבקשה, הייתי אומר, אל תחזירו את הכוחות הביתה! תשאירו אותם על המסלול. תשאירו אותם שם זמן רב!" אך החיילים אינם מתעללים בילדים. הם גם אינם בנותיו התאומות של ג'ורג' בוש - זה בטוח. היכן התאומות? שילחו את התאומות! הייתי רוצה לשמוע את השיחה הבאה: "ג'נה, ברברה, אבא ואני שוחחנו על כך ואנו רוצים לראות אתכן עולות על המטוס וטסות להילחם בעיראק" אה.. מה הטעם?
  • תרגום אפשרי לציטוט של לארי, הלקוח מהערך המקביל במיזם בשפה האנגלית. ‏Gridge ۩ שיחה 13:40, 16 בפברואר 2007 (IST).[תגובה]