שיחה:נועם חומסקי

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

אם אני לא טועה זה הערך הארוך ביותר בויקיציטוט. לדעתי, אין לזה הצדקה. הסיבה היחידה שאפשר לקרוא לזה ציטוט, היא רק כי הוא אמר את זה. זה יותר חלקי ראיונות מאשר ציטוטים כלשהם. לכן, אני תוהה אם המקום של זה הוא בכלל בויקיציטוט. מקומם של נאומים שלמים שלא מוגנים בזכויות יוצרים הוא בויקיטקסט. אם ציטוט הוא חוכמה במהדורת כיס, הערך הזה מוכיח שכל המשפט הזה הוא טעות אחת גדולה. אבל מכיוון שרוב מה שכתבתי עד עכשיו, הוא דעות אישיות בלבד, אתם מוזמנים להתעלם מזה. רק רציתי להביע את הסתייגותי מגודלו של הערך. None 08:15, 8 מאי 2005 (UTC)

תסתכל כאן: en:Wikiquote:Village_pump_archive_3#Maximal_length_of_a_quote.3F
מה שאתה מדבר עליו זו נקודה מעניינת, אבל היא לא קשורה לויקיציטוט בעברית באופן מיוחד. הדעה הרווחת לגבי הדפים באנגלית היא שגם ציטוטים יותר ארוכים ממה שאתה רואה פה הם בסדר, אבל בינתיים החלטנו לא להחליט... אם אתה חושב שאתה יכול להגדיר במדויק מהו ציטוט קביל בשביל ויקיציטוט, אני אשמח לשמוע... כי יהיה קשה לקבל החלטות כלליות בלי הגדרה מדויקת... מה שאתה רואה פה זה לא נאומים שלמים, לדוגמה עבור אחד הציטוטים הארוכים שבדקתי יוצא שהוא פחות מ-1/20 מהסה"כ, אחרים אפילו פחות... דרך אגב אם מה שמטריד אותך זה זכויות יוצרים, אז לפחות לגבי חומסקי זו לא בעיה כי הוא אנטי זכויות יוצרים... אם אתה מוכן אז עדיף שתגיב בקישור באנגלית, אבל אם אתה לא אוהב אנגלית אז אפשר גם כאן... Iddo999 08:42, 14 יולי 2005 (UTC)
תודה על התשובה. None 12:43, 8 מאי 2005 (UTC)

כנראה מגיע לו להיות הערך הכי ארוך שלנו[עריכה]

מגיע לבנאדם... כנראה

לא לפי התגובות:-) Iddo999 02:24, 19 אוקטובר 2005 (UTC)
אני לא חושב שהרבה מכירים אותו בארץ. גם אני לא עד שקראתי (רפרפתי, מודה) את הערך שלו בויקיפדיה. דרך אגב די לא אוהבים אותו בארץ בגלל דעותיו המדיניות השמאליות. רואים את זה ממש יפה (מכוער ליתר דיוק) בטוקבקים. אני מאוד מאוד אהבתי את מה שהוא אמר על כלכלה וסביבה. בתור סטודנט לכלכלה, אני מסכים איתו בכל מאת האחוזים. הגדרה כל כך מדויקת שזה מדהים. עידן ד 21:05, 26 אוקטובר 2005 (UTC)

==[עריכה]

זה אכן ערך ארוך מאוד, ואינו מתאים בצורתו זאת בתוך "ציטוטים". חובה לערוך אותו מחדש, ולהשאיר בו רק ציטוטים קצרים. הוא בהחלט מרתק ויש בו הרבה מאוד פנינים.

את הערך שקיים כעת יש להעביר לאינצקלופדיה עצמה, אם הוא לא קיים שם.

חזי


5/2/2007

==[עריכה]

ראה את הערך באנגלית. זה בסדר גמור. עידן ד 21:03, 11 בפברואר 2007 (IST)