שיחת ויקיציטוט:למה ליצור חשבון?

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

הצבעות[עריכה]

(הועבר משיחת ויקיציטוט:מדוע ליצור חשבון?)
למה לא להשאיר את המשפט על הצבעות? נראה לי דווקא חשוב עידן ד 15:17, 19 יוני 2005 (UTC)

כי זה מדיניות גורפת מדי ומציגה את ויקיציטוט באור מאוד שלילי. כרגע, בגלל מיעוט המשתתפים, עדיף שגם אנונימיים יצביעו. להצבעה של לינקס יש 3 אנשים שהצביעו. רוב נמוך כל כך, להצבעה חשובה כל כך, זה מאוד בעייתי. None 16:05, 19 יוני 2005 (UTC)
ומה נעשה נגד בובות גרב? להירשם זה ממש לא בעיה... וחשוב שהעורכים פה יהיו רשומים ולא אנונימיים עידן ד 16:14, 19 יוני 2005 (UTC)
אני מסכים עם עידן. כדי להצביע חייבים להיות רשומים (או מינימום להיות מזוהים בשם, אבל פה מדובר בפתיחת פתח לצרות). אמיתי 17:30, 19 יוני 2005 (UTC)
ציבור הטרולים רובו ככולו נמא במשתמשים האנונימיים. אבל, יש קבוצה יותר גדולה במשתמשים הלא רשומים: אלה קבוצת הקוראים. כדי שקבוצת הקוראים תוכל להשפיע על ויקיציטוט, אנחנו ממליצים לה להרשם, אך רק חלק קטן מהקבוצה באמת נרשם. לכן, בגלל קבוצה קטנה מאוד, אנחנו מפסידים את דעתה של קבוצה גדולה מאוד. באשר להצבעות כפולות ויותר- אפשר להפעיל שיקול דעת ולזהות מקרים כאלה. בדרך כלל, זה די פשוט. אבל, אם אתם לא מסכימים אתי, אתם מוזמנים לשחזר. None 02:49, 20 יוני 2005 (UTC)
ישנן המון בעיות במתן עידוד משתמשים להיות אנונימיים. הבעיות ידועות ומוכרות, ולא מסתכמות רק בבובות גרב, אלא ביצירת קהילה ראויה. בגלל זה יצרתי את תבנית הזמנה. בשביל לעודד משתמשים להירשם. אכן הקוראים הם אנונימיים, אך none, נראה שלקוראים לא יהיה אכפת מהצבעות מחיקה, שינוי שמות, נהלים ביורוקרטיה וכו'. בגלל זה הם נקראים קוראים. ברגע שמישהו כותב, זה נורא פשוט להירשם, והוא לא צריך להירשם כל פעם מחדש (אלא אם כן הוא החליף מחשב כמובן). אנו רוצים ליצור פה קהילה גדולה של משתמשים. אנונימיים לא חלק מהקהילה, משום שהם מספרים ולא אנשים. מהסיבות שלהלן אשחזר את התבנית. עידן ד 09:14, 20 יוני 2005 (UTC)